Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bocsátjátok meg magatok...

Hogyan bocsátjátok meg magatoknak azt, ha hibáztatok, vagy ha valami rosszat tettetek és megbántátok?

Figyelt kérdés
én rosszat tettem 1-2 évig, amit sok ember elítélne, és én is nagyon haragszom magamra emiatt, és nem tudom hogy bocsássam meg magamnak... ti ilyenkor mit tesztek hogy jobban érezzétek magatokat?

2014. máj. 31. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek ártottál, valakit megbántottál, akkor kérj bocsánatot és mondd el, hogy megbántad, amit tettél.

Magadban gondold végig, hogy mit, miért tettél, hogy mi volt a hiba. Határozd el, hogy a jövőben megpróbálsz helyesen viselkedni.

A múltat nem lehet megváltoztatni. De a jövőben figyelhetsz arra, hogy többet nem kövesd el ugyanazokat a hibákat.

Egyébként mindenki hibázik, mindenki tesz időnként rosszat, ettől még nem leszünk rosszak, ha belátjuk, hogy nem volt helyes és próbálunk változni, változtatni.

2014. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem mást bántottam, hanem magamat... hülyének érzem magam... mindenért, akkor is ha valaki megbántott vagy ha valamit elrontottam, akkor magamat büntettem, és már nagyon bánom. csak el szeretném felejteni és kijönni belőle.
2014. máj. 31. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!