Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora bunkóság szerintetek...

Mekkora bunkóság szerintetek szó nélkül letiltani valakit facebookról, vagy skyperól?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok szólni előtte annak, akit le akartok tiltani?
2014. jún. 1. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólnék? Ha valaki nálam odáig süllyedt, hogy tiltanom kell, akkor kerülök mindenféle kapcsolatot vele. Főleg azért, mert már hidegen hagy, mit mond.
2014. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólnék? Ha már valakit letiltok, az azt jelenti, hogy minden kapcsolatot kerülni akarok vele.
2014. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ok nélkül senkit sem szokás letiltani! Ha valaki eléri azt, hogy letiltsák, annak nem jelentik be előre!
2014. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Változó. Volt olyan, akit szó nélkül tiltottam, de volt olyan, akinek szóltam előtte és megmondtam neki miért.
2014. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék neki.

Ha már annyira rossz a kapcsolatunk hogy tiltom akkor minek szóljak?

2014. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nyomós indok esetén teljesen felesleges szólni. Viszont, ha nincs rá indokod, akkor igazából annak ellenére, h akkor is megteheted szó nélkül bunkóság. Tehát az utóbbit nézve a hangsúly nem azon van, h szólsz-e.
2014. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem veletlenul tiltok le valakit. Ha mar idaig jutunk,akkor nem jelentem be.
2014. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell bunkonak lenni, volt csaj, allandoan irt, ahogy feljottem, elvoltunk, aztan eltunt, nezem (masikbol), tiltva vagyok... meg vmi gyerekkel lett kapcsba, akkor bunko paraszt vagyok?
2014. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem az van, hogy pár ember eltűnt, de látom, hogy ott vannak, csak már nincsenek benne az ismerősök listájában. passz, hogy miért, mert ezek olyanok, akiket ismerek, de nem vagyunk nagyon közeli ismerősök. de pl. ugyanez(ek) fent vannak más ismerőseimnél is,akikkel pont ugyanúgy nem közeliek...


de amúgy nem kell szólni. én pl. most tiltottam le valakit, az illető másfél évig engem fűzött, aztán otthon lett valakije )messze vagyok, külföldön, ő a szülővárosomban), s elkezdett velem bunkózni. úgyhogy levettem.

2014. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nálam a tiltás a legvégső megoldás, ha valakivel nem sikerül higgadt, európai módon megbeszélni a dolgokat. Persze attól is függ, mivel vívja ki az illető, de nem szoktam szólni előtte.


22/N

2016. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!