Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek vagy van olyan...

Ismertek vagy van olyan ismerősötök, aki elég sötét alaknak tűnik, úgy értem maffiózós kinézet vagy éppen tele tetkókkal, olyan alfahím típus, de mégis egy kenyérre kenhető személyiség?

Figyelt kérdés
Nem minden esetben a külsőre hajaz a belső, ez tény. De vajon sok ilyen ember lehet, és azért nem kerülnek hozzájuk olyan közel, mert negatív képet kapnak róluk mások a külsőségük alapján?
2014. jún. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek hasonlót. Ránézésre a bátyám egy nagydarab, kopasz, kétajtós szekrény, akinek van egy tetoválása is, de egy jólelkű, bár hirtelen haragú, de kedves ember. Arról nem tehet, hogy nagydarab, és azért kopasz, mert már 25 évesen erőteljesen kopaszodott, mára, 36 éves létére csak körben lenne egy kevés haja, így inkább leborotválja az egészet. De ettől függetlenül tavaly nősült, egy kedves, aranyos lányt vett feleségül, sokat járunk össze, és jól kijönnek :)
2014. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipszmiksz Csabi!
2014. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Többet is.
2014. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6 év SINGSING!

szerinted?

2014. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Joe, az Éjjel - nappal budapestből. :)
2014. jún. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

"Joe, az Éjjel - nappal budapestből. :)"


Ha szerepel abban a műsorban, az egyenesen arányos azzal, hogy egy primitív bunkó.


Én általában azt tapasztaltam, hogy az ilyen emberek olyanok is, mint aminek kinéznek. Az ilyen kigyúrt kétajtós tetovált szekrények a világ legnagyobb bunkói, legalábbis én még normálissal nem találkoztam.

2014. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!