Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim! Miért annyira...

Hölgyeim! Miért annyira fontos Önöknek, hogy boldog, kiegyensúlyozott férfit találjanak maguk mellé? Egyáltalán kit értenek nem kiegyensúlyozott alatt?

Figyelt kérdés

Egy olyan ember, aki nem állandóan kicsattanóan jókedvű, nem non-stop sugárzik róla a boldogság, komor, vagy szomorkás arca van, és még csak nem is egy humor-gyáros, de kitartó, párjához messzemenőkig hűséges, kedves, jóhiszemű, és egy normális, szép életet tudna biztosítani Önöknek - egy ilyen egyén többségüknél felejtős?


Ha igen, miért? Miért kell mindenképpen belső kisugárzásnak (nevezzük másképp boldogságnak), netalán fogpaszta-reklámnak a választottnak lennie? Miért oly fontos ez a bizonyos boldogság, a kommersz "ideál" képe?


Egy egész armadányi fiatal fiú és idősebb férfi járkál előttem nap, mint nap a fentebb írtakkal ellentétben már-már szomorkás, egykedvű arccal - képtelenség állandóan sugározni. Tegye azt egy reaktor.



2014. jún. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

nálam ilyen nincs. nem mindig van vkinek jo kedvre. a belső kisugárzás nem a boldogságra vonatkozik, legalábbis nálam nem

aki állandôan vigyorog az szed vmit!


a mostani párom is boldogtalan volt mikor megismertem és már 5 éve vagyunk együtt


tökéletesnek lenni non-stop lehetetlen férfinek is, nőnek is

2014. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Magam is így gondolom, de az alábbi oldalon lévő harmadik és negyedik komment eléggé kiábrándító.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. jún. 4. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan ember nincs, aki mindig és minden körülmények között jókedvű, mert ez egyszerűen lehetetlen. Ha tényleg csak ilyen kellene a nőknek, akkor senkinek nem lenne párja.


A többi már egyéni kérdés. Engem valóban nagyon megfogott a párom annak idején azzal, hogy nem állandóan gyászos képpel járkált fel alá, hanem meg tudta közelíteni a könnyedebb, humorosabb oldaláról is az életet, pedig akkoriban olyan dolgok történtek vele, amik miatt bőven volt oka a szomorúságra.

Nekem fontos, hogy néha a párommal együtt tudjunk nevetni és segítjük egymást, hogy ne adjuk nagyon át magunkat a problémáknak, a szomorúságnak.

2014. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahj, ezek csak elméleti válaszok, érted... elméletben én is egy kisportolt, jó humorú, figyelmes férfit szerettem volna férjnek, aztán most ünnepeltük a hetedik házassági évfordulónkat egy örökké morgós, szarkasztikus mackóval, aki egy szál virágot sem hozott még soha... :D


Ilyen beszélgetésekben a férfiak is, a nők is úgy fel tudják sorolni, hogy mik az elvárásaik, a valóságban meg láthatod, micsoda képtelen alakok is "elkelnek".

2014. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az nem hátrány ha tud jokedvű lenni az ember. mindent kõnnyebb mosolyogva elviselni, de ha ez nem megy ez még attol nem kizáro ok
2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell komolyan venni a nők elvárásait.


a nők többsége szórakoztatást vár, és kevésbé érdekli a férfi érzelmi világa, ha találsz olyat, aki értékeli az érzelmeidet, csak azzal oszd meg, és fokozatosan.

többek közt azért is várják el, mert belőlük is hiányzik a boldogság, csupán álcázási céllal sokan inkább mosolyognak.


a kisugárzás egy virágszó a vonzó külsőre és a viselkedésre.


továbbá inkább azon dolgozz, hogy egyedül is kiegyensúlyozott (nem boldog, hanem olyan gyakran boldog mint szomorú) és fejlődőképes legyél, mert aki másokban keresi a megoldásokat, az önmagában életképtelen, nem ember, így férfi sem lehet.

2014. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!