Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek az ilyen típusú...

Ti szeretitek az ilyen típusú lányokat? L/18

Figyelt kérdés

Belső tulajdonságokra gondolok elsősorban.

Kedves, segítőkész, őszinte, de van mikor füllent. Életvidám, sokat mosolygós, hülyülős.

Keveset sír, nem törödik olyan színten a divattal hogy napra kész legyen belőle, tulajdonképp nem érdekli a divat.

Rappet hallgat, kevés romantikus filmet néz, él hal a horrorért, a sci-fiért, a fantasyért, a thillerért és az akció filmekért, imád olvasni...horrort is. Kb. ennyi.

Tulajdonképp az én tulajdonságaimat írtam le. Érdekel hogy mi a véleményetek az ilyen lányokról.



2014. jún. 4. 21:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Illene a negatívumokat is ugyan ilyen részletességgel felsorolni nem gondolod? Mert így elég torz a kép, amit alkothatunk, mert akiben csak jó van, azt nehéz nem kedvelni.
2014. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
szóval, mivel nem sírok, így a felgyülemlet feszültséget hisztivel vezetem le :D akaratos vagyok, néha idegesítő, mert túl őszintén beszélek ez másoknak fáj. Néha túlkomplikálok helyzeteket, túl bolondos vagyok, valaki nem viseli el, de ettől eltekintve komoly is vagyok. Belevágok más szavába. Néha dührohamot kapok, hiszti kategória, de ez egy héten ha 2 x előfordul. Néha túl bunkó vagyok.
2014. jún. 4. 21:43
 3/28 TheHologram ***** válasza:
89%
Ilyen az álmom. 18/F
2014. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ilyen a rémálmom. Egyszer megírom egy horror storyba körítve, és megveszed majd a könyvet.
2014. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
lehet el is olvasom ;) alkotok róla kritikát
2014. jún. 4. 21:50
 6/28 anonim ***** válasza:
Dühroham, hiszti heti kétszer és még csak nem is menstruál = inkább kihagyom legyen bármilyen kedves, érdekes, szép.
2014. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
mikor menstruálok akkor nincs dührohamom :D olyankor magamba fordulok :P
2014. jún. 4. 21:54
 8/28 TheHologram ***** válasza:
Mondjuk azt a hisztit meg dührohamot meg a füllentést hagyhatnád.
2014. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 TheHologram ***** válasza:
Mármint el. Ez tényleg nem jó.
2014. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
hmm végül is igazad van, de néha jól esik hisztizni :D a dührohamot meg kinővöm :D
2014. jún. 4. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!