Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Szeretitek a körte...

Fiúk! Szeretitek a körte alkatú lányokat?

Figyelt kérdés
Mert én akármennyit is fogyózok, körte alkat maradok, széles csípővel... picit husis combok, kerek popsi
2013. júl. 8. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Valaki igen, valaki nem.

Én az intelligens, jó humorú, magabiztos, nem túl... (sovány, kövér) lányokat szeretem.

2013. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Milyen az a "körte" alak? :O

Sose hallottam még ilyet, hogy ez létezne..

2013. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiúknak tipikusan fogalmuk sincs erről. De általában szeretik ezt az alakot.
2013. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem,mi a görögdinnye alakot szeretjük,tudod az igazán hájas g3c1ket!
2013. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... te meg ha nem tudsz normális ember módjára válaszolni, akkor ne válaszolj a kérdésekre, senki nem kíváncsi a bunkóságodra ;)
2013. júl. 8. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
majd megtanulod, hogy a férfiak a kisfiús alkatú csajokat szeretik. Se normális pi*csa, se normális mell, legyen jó gizda úgy a fincsi!
2013. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mostmivan válasza:
a barátnőm igy néz ki csattra, ő is ugyanezt vallja hogy "én akármennyit is fogyózok, körte alkat maradok", miközben fogalma sincs hogy milyen egy igazi fogyókúra edzéssel egybekötve. megbocsáss, de fogadni mernék te se merűltél még bele annyira amennyire kellet volna :D ha tévednék, bocsáss meg, őszinte hiba volt, ha meg nem, akkor kezdjél bele mert igyis-úgyis zavarni fog, akkor is ha a neten azt irják hogy tuti
2013. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én elég keményen is edzettem mellette, és a hasam szép lapos, feszes volt, nem mondom, a combom is izmos és szép, de nem vékony... :)a széles csípő széles csípő is marad, lehet van kivétel, de sajnos, nekem ez a tapasztalatom :(
2013. júl. 8. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lóg rólad a háj és edzettél is biztos szép vagy, a csipő szélessége meg a csípő+medencecsonttól is függ azt úgysem tudod befolyásolni
2013. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!