Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kitartó embernek érzitek...

Ti kitartó embernek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

És ezzel tisztában is vagyok. Tudom, rossz tulajdonság, de én a "nem megy nem kell erőltetni" fajta ember vagyok.

2014. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,miben.Általában igen..
2014. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem.Én gyenge vagyok.
2014. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha már irreálisan sok sz*r jön velem szembe a célom elérése során, és nyilvánvaló hogy az életben nem érem el, akkor néha elszontyolodom és hagyom a fenébe az egészet.
2014. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kitartóbb vagyok az átlagnál, de vannak olyan helyzetek, amikor inkább feladom :/
2014. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:// Régebben én sem voltam kitartó..de ma már az vagyok.Jó nyilván, ha tudom, hogy nincs tehetségem az énekléshez nem küzdök azért,hogy énekes legyek:D, de ami az elérhető keretek között van, azért szerintem érdemes kitartani!

Az elég szomorú,hogy többen is írtátok,hogy nem vagytok kitartóak, sőt valaki azt írta "gyenge".. nem szabad annak lenni! :)

2014. jún. 6. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
kitartó és naiv voltam és most már csak kitartó vagyok.
2014. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ miben. Ha akár tanulásról, akár munkáról van szó, hajtok, ahogy csak tudok, és semmi sem tántorít el. Ezekkel kapcsolatban céltudatos vagyok.


Viszont ha valami olyan dologról van szó, amit csupán azért szeretnék csinálni, mert szeretem, mert érdekel, könnyen feladom. Már nem is tudom hányszor kezdtem el sportolni, gitározni, a pénzkereséstől független dolgokat csinálni, csak hogy egy hét fellángolás után abbahagyjam.

2014. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!