Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztaltátok magatoka...

Hogyan vigasztaltátok magatokat, amikor kiderült, hogy egy általatok szeretett, rákos embernek néhány hete van már csak hátra?

Figyelt kérdés
Mire gondoltatok ilyenkor, egyáltalán hogy kell kezelni ezt a helyzetet?
2010. ápr. 25. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam vigasztalni magam, nem is értettem a helyzetet, még most sem értem, pedig már elment...nem lehet azt felfogni, hogy valaki aki több száz gyereknek adott jobb életet...és épp férjhez készült...miért ment el hirtelen...most is szomorú vagyok és nem értem...:-S
2010. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
beszélges, én csak ezt tudom ajánlani...
2010. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó. Volt egy régi barátnőm, néhány hónap alatt elment, ott maradt a két gyönyörű gyereke. Régebben elvált, egyedül nevelte őket. Méhnyakrák...
2010. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra,hogy neki már így a jobb,mert nem szenved,nem fáj neki semmi.És gondolatban mindig vele lehetsz.
2010. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Volt ilyen, ennyi. Ismeretlenek nem méltók többre.
2010. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolót nem értem. Ma reggel 6kor meghalt a srác. Csak 20 éves volt.
2010. ápr. 26. 12:27
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

23:35-ös, hogy ez mekkora tapló megnyilvánulás...


Kérdező, részvétem, sajnálom.

Nekem édesapám ment el 1 hónap alatt, ennek már 4 éve. Máig nem tudom megérteni, felfogni, megemészteni. Várom, hogy felhív, hogy jön és meglátogat, néha látni vélem tömegben...

2010. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig a legjobb barátom halt meg váratlanul, de ő infarktust kapott. Már hét éve, még most is fáj. Nagyon sajnálom, őszinte részvétem.
2010. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Őszinte részvétem!

Na hallod az ilyen "emberről" is meg van a véleményem, kívánom neki a "legjobbakat" így ismeretlenül.....

Nekem nagypapám volt hosszú, súlyos beteg, én még akkor elég kicsi voltam vagyis fiatal, nem nagyon értettem, de a szemeit sosem felejtem el. Tele voltak szenvedéssel szegénykémnek. :( A halál jön, sajnos el kell fogadni. Az a legszörnyűbb, ha fiatalt visz. De Neki már jobb, ez legyen a kapaszkodó. Nem szenved tovább..... Talán azt még szörnyűbb nézni, ahogy egy beteg ember leépül. Számára a halál már megváltás.

2010. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 28. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!