Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tudnám valahogy...

Szerintetek tudnám valahogy fejleszteni a kitartásomat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy huzamban nagyon sokat tanulni, de kb a kitartásom és a koncentrációm csak 1 órán keresztül jó és utána elkezdenek tök máson gondolkodni. Lehetne ezt valahogy javítani??

2014. jún. 8. 19:15
 1/4 Zoé970 ***** válasza:
Hát ilyen esetben akkor jó ha van cél.Ha van miért tanulnod,mert sokaknak nem elég az ha jó jegyet kapnak.Én is így voltam vele.Nem sokat lehet vele csinálni.El kell határozni magadat.Vagy amit én használok(bár ez hülyeség lesz),jutalmazd meg magad,szabj ki valamilyen célt.(Pl. csak azután ehetsz fagyit miután tanultál)Bár elég nehéz,de nekem beválik.
2014. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 40-60 perc hatàr természetes, a szervezet így működik. Tanulj órás ciklukosban. 40 perc tanulás 20 perc mozgás (nem túl intenzív, de a pulzusodat emeld meg)
2014. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindkét módszer ki fogom próbálni! :)
2014. jún. 8. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Megszabja magának, hogy az után ehet fagyit, miután tanult! XDD Hát ez aranyos...
2014. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!