Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társas (kommunikációs) intelli...

Társas (kommunikációs) intelligenciát hogyan lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban észrevettem magamon, hogy írásban sokkal igényesebben, részletesebben fogalmazok mint szóban. Ezen mindenképpen változtatni akarok, fejleszteni akarom magam úgymond. Milyen módszereket tudnátok ajánlani? Amik nekem eszembe jutottak eddig: olvasás, szóbeli beszélgetés jobban fogalmazó emberekkel.

2014. ápr. 5. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak a gyakorlás. Sok éve én se kapkodtam az idegenekkel történő beszélgetés után, aztán találtam egy hobbit (mindegy, mi ez) ami sok ismeretlennel való találkozással is jár, aztán rájöttem, hogy jó dolog elbeszélgetni velük, pláne idősebbekkel. Persze nem a félhülye alkoholistákkal :) Mert ez is hasonló, mikor hiába tudod, hogy hová kell dugni, ha még nem dugtad be :)
2014. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!