Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a verességben melyik...

Ebben a verességben melyik győzne?

Figyelt kérdés
Egy 185cm magas 80 kilós 15 év felüli tinédzser aki tud kickboxolni (szuper jól) és izmos, vagy 11 cigány?

2014. jún. 9. 23:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze a romáknál kés is van. ilyenkor mi a teendő ha megtámadják a csávót 11-en?
2014. jún. 9. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ezen az ostoba kérdésen hatalmasat kacagtam! Kedves kérdező, remélem ezt a baromságot te sem gondoltad komolyan! Az ilyen ökörségek maximum a gagyi akciófilmekben léteznek!

Gondolom te valami naiv kisfiú vagy, akinek semmi valódi fogalma nincs az utcai éleshelyzetekről! Egy igazi utcai konfliktusban ha rád jön egy késes cigány, akkor érdemes használni önvédelmi fegyvert (pl. paprikaspray, gázpisztoly) annak érdekében, hogy kiiktasd arra az időre a támadót, amíg te elmenekülsz! Kés ellen ez az egyetlen ésszerű védelem, nem pedig a wing tsunos-krav magás bűvészkedések! Ha kettő késes cigány talál be téged, akkor többnyire még az önvédelmi eszközök sem játszanak (kivéve ha a támadóid esetleg meghátrálnak mondjuk egy sokkoló láttán), így ott csak a futás ajánlott! Ha szégyen, ha nem, ilyenkor menekülni kell! Ha hárman kapnak el késsel, akkor az esélyeid szinte a nullával egyenlőek!

Na de 11-en? Ott már ha nem tudsz úgy futni és menekülni, akkor halott ember vagy! Hiába vagy te akármekkora "szuper kickboxer", akárhány kiló, akármilyen magas! Ha leállsz velük, el kezdesz hősködni, megütöd az egyiket, akkor kibeleznek!



#USBORNE

2014. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolod Chuck Norris-t letudná verni 11 cigány? vagy Jackie Chan-t? ők egy ügyes mozdulattal szétverik a retkes képüket. igaz hogy felnőttek de ha egy 18 éves csávó mondjuk nagyon ért a karate, kung fu meg ilyesmikhez, sőt ha van nálad egy jó fegyver azokkal tuti lelehet verni a romákat. hisz nem is olyan erősek.
2014. jún. 10. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Chuck Norrist és Jackie Chan-t is leütné 11 cigány. Körbevesznek, a hátadba vágnak egy kést, aztán lehetsz akármekkora Karate Kid, neked annyi.

Éles helyzetben nem 2-esével jönnek, és nem koreográfia alapján támadnak. Rádmennek, és ahányan hozzádférnek, ütnek.

Az se számít, mennyire izmosak. Ha nincs is náluk kés, 11-en akkor is szétkapnak. Ha erőből szájba vág egymás után 2-3 ropiharcos, miközben oldalról, hátulról is ütnek, rúgdosnak, mindegy mit csinálsz.

Ha nem rémülnek meg a fegyveredtől, max. ellopják bunyó közben.

A gázpisztoly a leghatásosabb megfélelmlítésre. Ha nem szarnak be tőle, max. lekapsz 2-3 cigányt, aztán még dühösebben vernek össze.

2014. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, sajnos te gyökér vagy és buta! Ha szeretnéd szólok itt a lakótelepen 11 késes cigánynak, hogy csak imitálás képpen támadjanak be téged! Szerintem annak nem lenne vidám vége!

Egyébként ha ennyire biztos vagy a válaszban, akkor minek írtad ki ezt az ostoba kérdést? Csak azért, hogy provokálj vagy hogy csináld a balhét? Ha igen, akkor rá fogsz

pacsálni, mert ilyenért a moderátorok kapásból bannolnak téged! Na mindegy!

Elmondom mégegyszer: 1 késes cigány ellen még egy jó harcművésznek is csökkentek az esélyei, ugyanis bökő ellen nem ajánlott pusztakézzel védekezni, hanem az önvédelmi fegyver a javasolt! Ha ez nincs, akkor pedig futás, menekülés! 11 késes cigány ellen azonban esélytelen bármi! Ennyi cigányt maximum filmekben lehet egyedül kiütni! Te rohadtul el vagy tájolva kérdező, a valóságban csöplet máshogy működnek a dolgok! Még ha az adott harcművész tudja is nagyjából kontrolálni mimd a 11 fegyveres támadóját pár másodpercig, akkoris elég az egyiktől egy kis vágás, ami egy pillanatra kizökkenti a harcművészt, utána pedig a maradék tíz felzabálja őt!

Chuck Norris vagy Jackie Chan sem tud leverni 11 cigányt! Még jó hogy nem, ne legyél már ekkora csíra, tisztelt kérdező! Ők jó harcművészek, de amit a filmjünkben látsz, annak semmi köze a valósághoz! Azok csak előre betanult, megkoreografált, látványos, akrobatikus, szórakoztatásra kialakított "technikák", amikkel egy valódi éleshelyzetben egy késes cigányt sem lehet összepakolni, nemhogy 11-et!

Lényeg az, hogy hiába vagy te akármekkkora "kung fu-karate csávó", 11 fős túlerő az halálos, pláne ha fegyver is van náluk!

Ez egyébként egyértelmű! Remélem kedves kérdező, hogy ezt csak poénból írtad ki, mert ha nem és komolyan gondoltad ezt a marhaságokat, akkor szerintem gyorsan le kéne állnod a videójátékokkal!



#USBORNE

2014. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom miből szűrted le! Na mindegy, csicska vagy, az a lényeg! Sajnálom hogy az ilyen magadfajta sötét ostoba tanulatlan együgyű verebek megmérgezik a GYIK sport témakörét a nevetséges és szánalmas kérdéseikkel! Nem azzal van a baj, hogy egy láma vagy, hanem azzal, hogy olyan eszetlen vagy, hogy még el is hiszed a saját ökörségeidet és nem veszed észre, hogy retardált vagy! Na mindegy, én továbbra is jót röhögtem rajtad és a gyopár kérdéseden! Belinkeltem pár embernek és ők is nagyon jól mulatnak a marhaságodon, úgyhogy köszi! Egyébként csak azért, hogy ne rontsd itt a levegőt kénytelen voltam feljelenteni téged a moderátoroknál provokálásért! Nem szoktam ilyet csinálni, de te megérdemled! Ha nem haragszol felraklak napiszarra is, mielőtt még bannolnának téged és a kérdésed!



#USBORNE

2014. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a cigányok
2014. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!