Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Godzilla vs Kraken vs Cloverfi...

Godzilla vs Kraken vs Cloverfield. Ki győzne?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ha Godzilla (valamelyik újabb 100+ méteres japán, vagy a 2014-es verzió) összefutna a Cloverfield szörnnyel, vagy a Titánok harca (2010) Krakenjével, akkor ki győzne? Elég fiktív kérdés, de szívesen olvasnék tudományos válaszokat, hogy milyen paramétereket vennétek figyelembe, hogy zajlana az ütközet, melyik skillek hogyan döntenék el a harcot stb...

Bónuszként ha van kedvetek leírhatjátok, hogy ha ez napjainkban történne, az emberek hogyan reagálnának rá, beavatkozna-e a hadsereg és hogyan? : )

Előre is köszi a válaszokat!



2014. máj. 21. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Cloverfield szörnye terjeszt valamiféle fertőzést is, legalábbis azok az izék, amik lejönnek róla. Azok tuti kicsinálnának egy idő után mindent.

Ha beavatkozna a hadsereg, az atommal tennék, így nem lennének győztesek.

2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Clover lazán kicsinálná a másik kettőt. :D

Pont tegnap néztem meg a Cloverfieldet. :)

2014. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kráken. Tuti. Ott voltam, láttam.
2014. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cthulhu
2014. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sándorjános ***** válasza:
Chuck Norris
2014. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kraken (mert elég nagy és ott vannak a hátán azok a csápok amikkel ha valakit meglegyint az nem köszöni meg) vagy a 2014-es Godzilla (mert szintén elég nagy és okádja azt a kék tüzet vagy valamit). Cloverfield-et igazság szerint nem tartom valami sokra (talán mert a filmel kapcsolatban valami látványosabbra számitotam), de mig a másik kettő harcol lehet hogy nevető harmadikként győztesen kerül ki. A hadseregről meg csak annyit hogy mig nem csinálnak egy jaegert mint a Tűzgyűrűben ezek hárman lerombolnák a fél világot mire sikerülne kilőni őket. :D
2015. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
clover
2016. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
cloverfield
2016. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Godzilla elvileg végtelenül képes regenerálódni, és sugárfertőzést terjeszt, ezért nem tudni, hogy Clover parazitái hatással lennének-e rá. A Krakennel és a filmben lévő Cloverrel szerintem némi nehézséggel el tudna bánni, egy felnőtt Clover viszont lehet, hogy Godzillát is eltaposná. Ő ezután újra regenerálódik, miáltal a harc a végtelenségig is tarthat attól függően, hogy a felnőtt Clover mekkora és mit tud.


A hadsereg valószínűleg próbálna valamit csinálni, de hamar feladnák. Az internet pedig valószínűleg felrobbanna a sok szörnyrajongó vitatkozása miatt.

2016. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!