Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem merek mások szemébe...

Miért nem merek mások szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Valahogy évek óta kerülöm mas emberekkel a szemkontaktust. A barátommal, a családdal, mindenkivel. Mi lehet ennek az oka?

2014. jún. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs valami titkod?

Vagy nem tettél valamit, amit szégyellsz, talán még magad előtt is?

2014. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán.
2014. jún. 10. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam. Nem tudom miért.
2014. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el valahova, ahol megnézik a szemedet. Nekem 16 évesen mondták meg, hogy születési rendellenesség van a ball szemembe. Valamiért érzékeny a szemkontaktusra, de én a macska szemét sem bírom nézni, se semmilyen állatét
2014. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Határozatlanság
2014. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
barátomal..(szakitottunk)ugyan ez volt a helyzet.egyszerüen nem birtam belenézni a szemébe!mindig mindenfele néztem de rosszul éreztem a szemébe néztem..én szerintem simán szégyeltem magam elötte.nem volt semmi okom.nincs véletlenül önértékelési problémáid?
2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ?
2014. jún. 11. 21:55
 8/10 anonim válasza:
úgy értve hogy nincs olyan hogy esetleg nem tartod magad elég szépnek.vagy hogy egyláltalán szereted-e azt aki te vagy?!nincs semmi bajod azzalahogy kinézel ahogy beszélsz ahogy viselkedsz vagy bármi?mert az is előforduhat hogy a véeményüktől félsz az embereknek.egeőször magadnak kell megfelened és elkell fogadnod azt aki vagy,majd csak utána probálj meg másoknak is megfelelni.
2014. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mert zombi leszel.
2014. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
? Xdd
2014. jún. 22. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!