Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért parázok, és szeppenek...

Davidkacska kérdése:

Miért parázok, és szeppenek meg ha valami balhé van kialakulóba, és egyből gyomor idegem van. Elég ha leszőlit egy idegen megállok beszélni vele és aszt veszem észre, hogy nem merek a szémébe nézni mintha szégyelném magam miért van ez?

Figyelt kérdés
És nem merek viszaütni, azért mert lehet nem fog sikerülni és roszabul járok.Még sosem verekedtem vagy ütöttem miért vagyok félős, hogy tudnák megváltozni. segitsetek
2014. márc. 1. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad és félsz egy esetleges konfliktus kialakulásától. Keress egy harcművészeti klubbot ( karate, boksz, thai box, birkózás...) és szerezz önbizalmat, miközben a fizikumod is megerősödik. És persze egészségesebb leszel...
2014. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!