Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen furcsa szokasait...

Nektek milyen furcsa szokasaitok vannak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
pl most a gyakorit böngészem, pedig akár aludhatnék is
2014. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ich auch :)
2014. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja és ennem se most kellene :(
2014. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Néha nőgyógyásznak adom ki magam és beosonok a közeli klinikára női melleket taperolni.
2014. jún. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőmet Csubakkának öltöztetem szex előtt!
2014. jún. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az asszonytól kellene megkérdezni, de gyanítom, hogy vannak.
2014. jún. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha találok gémkapcsot a földön akkor felveszem és elteszem, ez valamiféle babona is egyben nálam :D
2014. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam gondolkozni.
2014. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

- a konyhában a "füles" edényeket (bögre,... ha két füle van, akkor az egyiket csak) mindig az ajtó felé fordítom és kiborít, ha nem úgy vannak.

- van egy fekete cica fülbevalóm, amit akkor hordok, ha szerencsére van szükségem (megj. eddig bevált!)

2014. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1.gyűlölöm, amikor nyitva van egy szoba ajtaja, még akkor is, ha nincs bent senki

2.amikor kiveszek egy poharat vagy bögrét a szekrényből, a száját mindig megtörlöm és belefújok

3.amikor unatkozok, kémia vagy matekfeladatokat oldok meg...:D még nyáriszünetben is :P sőt, múltkor elhatároztam, hogy most nyáron az egész vegyialap jegyzetemet meg fogom oldani...van benne szerintem legalább 400 feladat :3 ahh, úgy várom már ^^

4.nem bírok úgy megnézni egy filmet vagy sorozatot, hogy ne olvassam el előtte a sztorit wikipédián, vagy valakit ne vegyek rá, hogy elmondja

5.itthon csak is a saját kedvenc evőeszközeimmel vagyok hajlandó enni, ha épp koszos, inkább elmosogatok, minthogy elővegyek egy tisztát

egyenlőre csak ennyi jutott eszembe :/

16L

2014. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!