Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek milyen furcsa szokásait...

Nektek milyen furcsa szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amit rendszeresen csináltok, de más kicsit furán néz emiatt rátok :D


Én pl imádok mezítláb lenni, itthon állandóan, még az udvaron is papucs nélkül vagyok, sőt néha még a munkahelyemen is leveszem a cipőm :D Illetőleg minden áldott reggel (már évek óta) tejes kávét iszom. Ez a reggelim és ettől nem szeretek eltérni. Ha nem iszom tejes kávét, akkor hisztis vagyok :D


2012. jún. 23. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez a tejeskávés szerintem nem olyan őrületesen furcsa szokás, én pl. teregetésnél kifejezetten figyelek arra, hogy a két csipesz egyforma színű/formájú legyen, hirtelen többet nem is tudok, erről mást kéne megkérdezni, mert amiről szó is van ez egy szokás, nekünk nem olyan feltűnő...
2012. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szeretem megszagolni a virágokat, megérinteni mindenféle dolgot h érezzem milyen a tapintása. Az ilyesmiket sajnos nem nagyon tehetem meg mások előtt mert 20onéves fiú vagyok és meglincselnének. :D
2012. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Ja meg az h szimmetriaérzés szükségem van, pl véletlenül hozzáérek vmihez a bal kisujjammal, akkor úgy érzem h olyan jól esne a jobb kisujjammal is hozzáérni. :D
2012. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Alkalmanként elszívok egy szál cigit.
2012. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Hé, ez a szimmetriás régen nekem is volt, meg a szagolgatós még mindig megvan! :)
2012. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Az alvást külön procedúra előzi meg nálam, nem szeretem, ha gyűrődik nagyon a takaró, a lepedő, a párna. Nyakig betakarózva szeretek aludni, sima takaróval, általában hason, macskám a hátamon. Ha meg akarok fordulni, akkor először felébredek, takaróigazítás, majd fordulás. Párom meg imád elheverni, bele mindennek a közepébe, nem izgatja magát, ha összegyűr valamit... úgyhogy az őrületbe kergetjük egymást ilyen szempontból... Megmondtam neki, hogy tolerálom az alvási szokásait, vagy jó nagy ágy kell nekünk, ahol nem zavarjuk egymást, vagy külön ágy. A külön ágyat nem akarja, de lesz akkor egy nagy franciaágy. Nem szeretek összebújva sem aludni, az egyetlen lény, akit elviselek az ágyamon, közvetlen a közelemben, az a macskám, de jobb szeretem, ha a hátamon alszik, mert így a kezem-lábam szabad. Ha mellém fekszik, akkor hamarosan kiszorulok a takaróm alól, mert elfoglalja őnagysága :)

És lefekvés után szeretek ébren lenni még fél-egy órát, ilyenkor gondolkodom, értékelem a napot, eltervezem a következőt, a kis történetem jár a fejemben, amit írok, meg ilyesmik. Ezt az időszakot nagyon szeretem, van, hogy ezek a percek a nap legjobb pillanatai számomra :)


Általában én is mezítláb vagy zokniban vagyok a lakásban, és kifejezetten idegesít, mikor párom papucsban slattyog bent is... megkértem, hogy akkor legyen két papucsa, egy kinti és egy benti. Na ez működött egy napig, mert utána rendre összecserélte, nem vette át csak néha, tehát most van két kinti-benti papucsa...


Más szokásom nem nagyon van, inkább olyan van, ami zavar. Bizonyos szavak használata, vagy az, hogy párom egyfolytában magában beszél, de kihallatszik... telefonálni kizárólag fel-alá járkálva tud, és képes egy órán keresztül két szoba között mászkálni, az idegeimre megy ilyenkor... folyamatosan jár a szája, vagy nekem beszél, vagy magában, van, amikor kifejezetten zavar, miközben másra knée koncentrálnom, máskor meg olyan lesz, mint a kutyaugatás, madárcsicsergés. Hallom, az agyam tudatalatti része fel is fogja, de nem érzek késztetést, hogy reagáljak, és nem is zavar. Ilyenkor megkérdezi, hogy most háttérzaj vagyok, ugye? :)

Pedig ő a férfi...

2012. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha valahonnan hazaérek, első dolgom cipőt levetni, és azonnal otthoni ruhába bújni és kezet mosni. Még, ha csomag van nálam azt is csak ez után pakolom ki. Nagyon szeretek főzni és vannak ételek, amiket csak egy adott lábasban tudok elkészíteni, másikban nem sikerül. A buszon igyekszem mindig ugyanoda ülni, ha ez nem sikerül, akkor van tartalék kedvenc ülőhelyem, de ha ez sem jön össze, akkor bosszús vagyok. Mindig megszagolom az ételt, mielőtt nekilátnék. Ilyenkor rámszólnak, hogy ne szagolgasd hanem egyed, vagy mi van tán büdös? Akkor persze sokáig magyarázhatom, hogy nekem az íz mellett az illat is fontos, így lesz teljes az étel élvezete.
2012. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nahát :D


-Nekem is van kedvenc helyen a buszon. Sőt, az összes féle buszon megvan a kedvenc helyem, és én is ideges vagyok, ha nem tudok odaülni.

- Én is minden kaját megszagolok, még a kekszet is, vagy a gabonapelyhet.

-A polcomon a dezodorok, parfümök, krémek nagyság alapján vanna sorbaállítva.

-Az asztalom kész káosz, és idegesít, ha rendet raknak rajta.

- Kényszeres ajtócsukogató vagyok, utálom, ha nyitva van.

-Azt is utálom, ha a fiók nincs teljesen bezárva, és nem hallom a hangját, amikor becsukódik. Olyan fle kell állnom és be kell tolnom normálisan.

2012. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tejeskávé nekem is megvan, csakis hideg kávé és friss tej, és olyan nincs hogy nincs meg valamelyik, elözö nap lefözöm a kávét és a tejet is mindig megveszem. Nekem ekörül forog az agyam mint mondjuk egy dohányosnak a cigi körül, hogy ez mindig legyen.


Meg egy picit kényszeres vagyok, bizonyos dolgok érintése után szinte kötelezőnek érzem hogy most azonnal mossam meg a kezem.

2012. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

6-os vagyok.

Szerintem hazatérés után a kézmosás, átöltözés nem furcsa, természetes kéne, hogy legyen.

Nekem is vannak kedvenc helyeim minden fajta buszon, de nem zavar túlságosan, ha máshová kell ülnöm.

A szaglás pedig az evés fontos része, ha el van dugulva az orrunk ,kevésbé érezzük az ízeket, mert az ízek egy részét az étel illata adja. Bár feltűnően nem jó szaglászni :)

2012. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!