Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek állni és bámulni másokat? Pofátlanságból csinálják?

Figyelt kérdés

Mert azt mondják, hogy "biztos van rajtad valami megbotránkoztató/furcsa"


De nincs! átlagosan nézek ki se punktaraj, se 3 karom nincs, se tele tetoválva nem vagyok, és nem alsógatyában flangálok, de sok ember megáll és bámul befele rám!

A szomszédokról nem is beszélve!


Miért az nekik, hogy nem valami hasznosat csinálnának, vagy facebookoznának, vagy nyaralnának, hanem elmennek sétálni meglátnak engem a kertbe és bámulnak?

Direkt csinálják? Fel akarnak vele bosszatani?



2014. jún. 11. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tudom milyen ez, főleg az öregek csinálják. Nálunk egy-két öregnek az a szokása hogy áll az utcán és aki arra megy azt jól megbámulja.


24F

2014. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Örülj neki, hogy a szomszédaid figyelnek rád, mert ha ne adj isten nem vagy otthon, de betörnek hozzád, vagy kigyullad valami, akkor bizony ők fogják értesíteni a hatóságokat, vagy ők fogják figyelni a házad, lakásod, portád.

Az meg, hogy vadidegenek bámulnak annak biztos van valami oka, csak úgy nem bámulnak meg senkit, vagy esetleg beképzeled magadnak az egészet és már minden rád vetett pillantásban bámulást látsz.

2014. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lakótelepen találkoztam ilyennel, az asszony ki könyökölt az ablakba és figyelt mint a traffipax, aki elment a látószögében, jól végigmérte.


Egyébként azok az öregek bámulják a másik embert, akik gyerekkorukban anyuci kedvencei voltak, megfésült haj, vasalt ruha

Akin látják hogy lazább, azt máris csavargónak állítják be

2014. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bámulj vissza =D Én azt szoktam, ha észre veszem, hogy néznek. Hidd el ők fogják hamarabb elkapni a tekintetüket.
2014. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!