Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon rosszul érzem magam rövid ujjúban az utcán?

Figyelt kérdés

162 centi vagyok, és 75 kiló. Fogytam már 20 kilót, szeretnék még egyszer ennyit, szóval kérlek ne azt mondjátok, hogy fogyjak el, mert nyilván én is azon vagyok.


Egyszerűen rosszul vagyok magamtól rövid ujjúban, és rövid nadrágban. Én még mindig kardigánban és hosszú farmerben járok, pedig r*hadt meleg van. Oké, 1-2-szer levettem a hosszú ruhákat, de nagyon rosszul éreztem magam, a rövid nadrág vásárlásom is kudarcba fulladt..


Mit csináljak? Járjak egész nyáron hosszú cuccokban?


2014. jún. 9. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmadat, mert hiába fogysz le, akkor is utálni fogod magad.
2014. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen ruhákban utazol? Fiús, sportos, csajos, szubkultúra?
2014. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább nőiesebben öltözöm. Cipőnek balerina, magassarkú, vagy dorkó, nadrágnak legtöbbször fekete csőnaci, fölsőnek pedig mindig valami csinosat, nőiesebbet.
2014. jún. 9. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy sikerült ennyit leadni, nem lehetett könnyű. Sok sikert a továbbiakban! :) Nos, szerintem a gondolkodásodon kellene változtatni, ami csak rajtad múlik. Be kell látni, hogy a többi embert nem érdekli hogy néz ki a másik, mindenki a saját külsejével van elfoglalva. Szerintem szeretned kéne önmagad, és légy szíves legyél már annyira fontos magadnak, hogy nem sülsz meg negyven fokba csak azárt mert 'jaj, mit gondolnak majd mások'! Szedd össze magad! Végül is, aki már ennyit elért az nehogy már ne tudjon felvenni egy kibszott pólót!! :) Kicsit tessék beképzeltnek lenni, mert az is kell néha! 20 L
2014. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis csőnacit hordasz, akkor tedd le a farmert és vegyél egy pamut, 3/4-es leggingset. Ugyanannyit takar a lábadból, de ég és föld a különbség, hogy mennyivel kevésbé melegít. Az ujjatlant sem kell erőltetni, tele vannak a boltok szintén 3/4-es ujjú lenge felsőkkel, tunikákkal. Egyáltalán nem kell erőltetned, hogy "kipakold az árut" ha te úgy nem érzed jól magad, de azért nem kell megsülni sem, ésszel kell vásárolni, az alkatodhoz és az ízlésedhez illő ruhákat, nem azt, amit a többiek mondanak, hanem azt, amiben komfortosan érzed magad.
2014. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azért nem a farmer és a kardigán az egyetlen lehetséges öltözet nyárra még akkor sem, ha takarni akarsz mindent. Lehet kapni természetes anyagú (len, pamut), nagyon lenge és vékony anyagú blúzokat, hosszúnadrágokat. Sokszor nyaraláskor azért viselek ilyesmit, hogy ne égjek le az egésznapos mászkálás közben. Sosem volt melegem.
2014. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!