Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy a párom ennyire...

Normális, hogy a párom ennyire nyafogós? Vagy csak én túlzom el?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben vettem észre, hogy folyamatosan nyafog, szinte semmi se jó neki. Teszem azt, ha melege van, képes percekig hattyú halálát játszani, és ugyanez van,ha nehezebb a válltáskája, és cipelnie kell, arról nem is beszélve, hogy ha véletlen megüti magát....majdnem sír, hogy mennyire fáj neki. Na meg ha sportolni kell...Kész katasztrófa, minimális megerőltetés után már ki van fulladva. Ha ne adj isten lekésünk egy buszt, és a város egyik pontjából a másikba gyalog kell menni (kb 10 perces séta), elkezd hisztizni, hogy de neki fájni fog a lába, meg fáradt. Mintha nem lenne benne kitartás...vagy nem tudom.

Normális dolog ez egy huszonéves férfinál? Én reagálom túl,vagy ez tényleg puhap*cs dolog? Mi okozhatja ezt? Már nagyon elegem van belőle, néha úgy érzem, hogy egy taknyos kölyökkel élek együtt,nem pedig egy férfival... :(


2014. jún. 11. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy is van, ahogy érzed, semmiképp sem normális. Úgy van vele, hogy már megszerzett, együtt maradtok bármi lesz is, így visszamehet gyerek módba, hiszen van egy új anyukája, aki megtesz neki mindent.
2014. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég furcsa. Mondtad már neki, hogy az ilyen nyifinyafik után elég nehéz férfiként felnézni rá?
2014. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tényleg olyan, mintha az anyja lennék. Mintha mindent tőlem várna. Újabban a nehéz táskákat is inkább én viszem, csak maradjon csendben. Alapból nem értem a nyafogós embereket, mert attól, hogy valami nem tetszik az embernek, a nyafogás még nem változtat a dolgokon... Sőt. De ha egy férfi míveli ezt....Jajnekem.


Igen, mondtam neki ezt is, hogy nem igazán tartom férfiasnak a viselkedését, meg hogy " kérlek ne legyél már olyan, mint egy 3 éves kislány". Nem hatotta meg, annyit reagált, hogy ő nem is olyan. :D Kész vicc. Nem tudom, hogyan adhatnám a tudtára, hogy ez nekem nem tetsző dolog? :/

2014. jún. 11. 22:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam végig azt hittem, hogy ezt egy fiú írja a barátnőjéről... Hát részvétem:D
2014. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki határozottan, aztán ha arra sem reagál, akkor ijessz rá valahogy egy kicsit, hátha észbe kap, de szigorúan tartani kell magad az elveidhez, mert könnyen lehet, hogy csak annyira szedné össze magát, amíg visszaédesget.

Biztos szereted, de azért gondolom nem akarsz egy koloncot a nyakadra egy életen át.

2014. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Újabban a nehéz táskákat is inkább én viszem, csak maradjon csendben"

omg D:

2014. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gáz a pasi. Zavard le a konditerembe, mondd meg neki hogy nem jön be neked ez a stílus és hogy legyen férfi. Te viszed helyette a táskát? Ez milyen már! Aztán ha nem változik meg, úgyis kirugod, mert nem lehet rá férfiként nézni, attól meg a szex és az egész kapcsolat is elromlik.
2014. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt egy példa a sok GYK-s siránkozó fiúnak:


Ha egy ilyen töketlennek sikerült barátnőt találnia, nektek is sikerülni fog!!!

2014. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fuuuu azt hittem egy plázaribiről olvasok leírást,de aztán odaírtad a végére,hogy "férfi" :O Elég durva lehet,mert én ezt egy nőtől nem tűrném el,nem hogy férfitól.
2014. jún. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
otthon nyafogjon az anyának, te pedig keress magadnak egy igazi férfit.
2014. jún. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!