Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én túlzom el? Mit kéne tennem?...

Én túlzom el? Mit kéne tennem? Nem bírom.

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy volt egy barátnőm (M),aki megharagudott egy hülyeség miatt,és utálni kezdett feltűnően. Mikor még jóban voltunk,a legjobb barátnőm (L) általam megismerte ezt a barátnőmet és jóban lettek. M és L jóban maradtak azután is,hogy M-mel összevesztem,ami egy idő után elkezdett zavarni. L egyre többet bulizott M-mel,amikor összefutottunk meg se mert ismerni,nehogy M megsértődjön. Ami azért gáz mert 20 fölött vagyunk,M meg 17 éves... Szóvá tettem L-nek hogy én ezt a helyzetet nem bírom,és inkább ne legyünk jóban,legyen M-mel.Biztosított,hogy én vagyok a legjobb barátnője,és jól kezeli a helyzetet. Na én nem tudtam elviselni mégsem,és már 1 hónapja nem beszéltünk. Van 2 másik barátnőm, D és F. Mindketten rajtam keresztül ismerik L-et és jóban lettek L-lel. F nem igazán, de D is egyre jobban van L-lel,és meg kell mondjam nagyon zavar. Az ideg megöl mikor látom hogy írkálnak egymásnak és közös képeket raknak fel. Szóltam D-nek hogy én ezt nem igazán bírom,és igazából rá se ránt. Most én vagyok önző,és toleránsabbnak kellene lennem? Vagy mit tegyek?
2013. jún. 14. 22:21
 1/9 anonim válasza:
Jézuusoom... Biztos hogy 20 felett vagy ?!
2013. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzátenném,hogy M sosem volt jó barátnője L-nek,mert L akármit mondott el neki,visszamondta másoknak,engem pedig nem egyszer hívott hajnalban zokogva mikor én aludtam,és még vissza is hívtam,hogy ne menjen le a kártyájáról a pénz...De mégis M lett a befutó...
2013. jún. 14. 22:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,22 vagyok... Nekem nem lehetnek ilyesfajta érzéseim,vagy mi a gondod?
2013. jún. 14. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
összezavarodtam a sok kezdőbetűben ._.
2013. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi :) L volt a legjobb barátnőm,aki úgymond elhagyott M-ért. És lehet hogy D is így fog tenni. Ez a gondom.
2013. jún. 14. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy újabb szappanopera.
2013. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit drámának érzem én is az életemet,ezért szeretném ha segítenétek a megoldásban.
2013. jún. 14. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
szóval L lopkodja a barátaid. bennem is felmerült egyszer egy ilyen gondolat, de aztán rájöttem, hogy hülye vagyok. M meg kikerült a képből?
2013. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez pontosan így van.
2013. jún. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!