Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert az a meno aki r*banc?

Miert az a meno aki r*banc?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok,de valamiert engem ezek nem vonzanak. Hol vannak a normalis lanyok?..Nemetorszagban lakok, es itt meg tart a suli.Nem tudom elviselni oket mar az osztalyban. Volt par normalis lany is, de mara mar ok is r*bancok lettek, a b*nko swag, yolo pawak miatt. Mar nagyon idegesitenek... MIERT VANNAK ENNYIEN?

2014. jún. 13. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokan ezt csinálják, így ők is átvették. Majd talán rájönnek a dologra...
2014. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mert a többség a r*bancok társaságát kedveli.Manapság többen lettek a r*bancok mert azt hiszik h ha normális vagy már nem kellsz egyik fiunak sem. És a legtöbb lánynak jobban tetszenek a meno pávák. És a páváknak nem kellenek a normális lányok csak a r*bancok. És ezért mindenki r*banc lesz.
2014. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ha normális vagy nem állnak veled szóba. Nálunk rá sem néznek az emberre ha nincs rajta 10 kiló vakolat, nem lóg ki mindene és nem 20 centis tűsarkúban mászkál.és még 4 év így..^^
2014. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre van kereslet és csak kevesen bírják a magányt úgy hogy inkább asszimilálódnak. Amúgy nem minden r.b@ncos csaj idióta. Volt már rá példa hogy jól elbeszélgettem egyel. Nehéz gyerekkora volt főleg a részeges apja miatt. Ő azt hiszi(vagy akarja hinni) hogy abban a társaságban ahol "mozog" megvan becsülve. A csorda szellemben meg az a szép hogy ott van a biztonság illúziója úgy hogy jól elvan. Kár érte mert tényleg értelmes csaj. Nem tudom mennyire egyedi eset de szerintem több ilyen lehet mint gondolnánk :-/ 25\F
2014. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abban is sok igazság van amit #2es írt.
2014. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem akar kilógni a körből, láthatod, te is milyen egyedül érzed magad.
2014. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak ott ilyenek a lányok. Én így vesztettem el a barátnőmet, mert belekerült ilyen menő swag yolo magamutogatós ribi társaságba és totál meghülyült..
2014. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert ők vannak többségben sajnos.És a gyengébbek inkább beolvadnak.Régen én is bele akartam tartozni egy ilyen társaságba,de kétszínűség megy amit nem bírok.Nem tartozom oda.Ott gáz volt ha olvasol,ha lány létedre szereted a Fight club-szerű filmeket stb.stb. Inkább legyen kevesebb de normális barátom.
2014. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hol laksz? csak azért mert én is Németországban élek...

és hány éves vagy?

2014. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
azért mert a tini fiúk kb.60% nak ilyen lányok kellenek. te vagy a szerencsés 40% egyike vagy. ne aggódj , valaki normális lesz , valaki nem.
2014. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!