Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon elegem van a mai...

Nagyon elegem van a mai világból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szinte nap mint nap ideges leszek, ha meglátok egy 13 éves lányt, akiről hullik a vakolat, kinn a feneke és a melle. Tudom, hogy nem kéne meg nem az én dolgom, de nagyon felhúz, hogy olyan lett a világ mint amilyen. Múltkor az utcán menet hallottam, hogy egy kisfiú lek*rvázta a saját anyukáját. Én ezt felháborítónak tartom, én sem vagyok mintagyerek, de nálam ez nagyon betett. Napi szinten felhúzom magam ezen az utcán, mert elképedek, hogy mivan, és az egész napom idegeskedéssel megy el. Egyik fülemen be másikon ki megoldás sajnos nálam nem válik be :S Mit tegyek? 16/L
2014. jún. 15. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne próbálj meg törődni a világ sorsával addig, amíg nem áll hatalmadban változtatni rajta, ne vegyél nagyobb keresztet magadra ezzel, mint ami már amúgy is megvan.

Szép dolog, hogy így aggódsz a jövőért, de hidd el, egyelőre jobb, ha a saját dolgoddal törődsz és próbálsz olyan környezetet teremteni magad körül, ami neked tetszik és jól érzed magad benne :)

2014. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon felszínes ember vagy. Ezen kellene változtatnod.
2014. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
hívd fel az RTK Klubot és olvass be nekik, miattuk ilyen gané ez az ország
2014. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akit a saját gyereke leqrváz az a saját nevelésének a gyümölcse. Majd akkor mi lesz ha ezeknek a gyerekeknek lesznek utódai. Na az lesz igazán gáz.
2014. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként eldönthetnéd, hogy a világgal, vagy az az utcával van bajod.
2014. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Sokszor gondolkodtam már, hogy azok az öregasszonyok, akiknek állandóan problémájuk van másokkal, mindig beleszólnak mások dolgába, vajon hogyan lettek ilyenek, milyenek voltak fiatalon.


Most már tudom.

Köszönöm.

2014. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én figyelmemet már leköti a sport, de régebben engem is nagyon zavart. Most is, de rájöttem, hogy nem kell, hogy érdekeljen. Legalább van valaki, akinél jobb vagyok.

Ilyen hülyék mindig is voltak, csak régen szégyen volt, ezért nehéz volt kiszűrni őket, de most inkább ez a menő, sajnos. Csak legyél jobb náluk, többet nem tehetsz.

2014. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Várd velem az apokalipszist :D
2014. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6: én meg már azt tudom, hogy miért egyre undorítóbb a mai világ. Többek közt köszönhető az olyanoknak, mint te, akik mindenbe belesz@rnak és csak saját magukkal foglalkoznak. És olyan fene nagy szabad szellemiséget képviselnek a ló túlsó oldalára átesve, mint amit te is képviselhetsz.


Kérdező: most már tudod, hogy mitől fajultak el a dolgok. Idegeskedni felesleges rajta, inkább mutass példát, egy ember aki nem ilyen, az sokat számít.

2014. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gyémántlány ***** válasza:
Ez nem a világ, csak egy része a világnak. Vannak okos, kedves fiatalok is, ahogy régen is voltak bunkó köcsögök. Mindenkinek a saját döntése, kikhez akar tartozni. Te az okos fiatalokat választottad, oké, de tartsd tiszteletben azoknak a döntését is, akik úgy érzik jól magukat, hogy a saját édesanyjukat k*rvázzák le. Ez nem a te döntésed. Nincs jogod azt mondani, hogy ne tegyék. Éld a saját életed, és ne másokét. Így könnyebb. Hidd el.
2014. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!