Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet férfihangot "csinál...

Hogy lehet férfihangot "csinálni"?

Figyelt kérdés

lány vagyok, de nem túúl mély hanggal meg minden, fiús vagyok..stb nem ragozom tovább..

hogy tudok férfi hangot csinálni magamnak?

nem túl mély a hangom, bár hasonlít fiús hanghoz, elkezdtem mélyebben beszélni, sokat nem segít, nem is annyira megy. olyan játékkal játszok, ahol majd kell beszélnem lassan, eddig bevették, h nincs mikrofonom, de ez sajnos nem igaz. hogy tudok férfias hangot csinálni?

nem programra gondolok, hanem úgy alapvetően, férfi, vagy legalább fiú hang.

légyszi ne mondjátok, h miért, meghogy ne csináljam meg ilyenek, ha tudtok ötletet, kérlek mondjátok el


2014. jún. 20. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nekem sikerült, a párnát odanyomtam a torkomhoz erősen, és úgy telefonáltam, meglepően kellemes férfi hangom lett! :d

próbálj hangfelvételeket csinálni és hallani fogod, hogy mi az igazi, ami kb. már hihető, egy fiatal fiú 15-17 évesnek még gyakran van lányosabb hangja, talán el is fogják hinni :)

2014. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

köszi xD

egyébként ts3-on fiú hangom van, tök olyan mint egy kisebb fiú hangja, ilyen 13 éves.

úgyhogy nagy gond nincs.


de az, h felnőttkoromban konkrétan férfi hangom legyen ahhoz mi kell?

2014. jún. 20. 15:28
 3/21 anonim ***** válasza:
ahhoz hormonkezelés kell szerintem :( sajnálom, de nincs egyszerűbb 'megoldás'. Ismertem egy nőt, aki hormonkezelésekre járt, és férfi hangja lett. De sajnos nem az a kellemesebb fajta :( szóval vigyázz vele, ha még is emellett döntesz.
2014. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hormonkezelés mit jelent?
2014. jún. 20. 15:57
 5/21 anonim ***** válasza:
tesztoszteront juttatnak a testedbe, amitől férfiasabb leszel. Minden nőben van tesztoszteron, de ezzel a kezeléssel még tovább növelhető, amitől már férfias tulajdonságokat kap. (szőr, férfias alkat, hang stb)
2014. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hogy juttatnak?
2014. jún. 20. 19:22
 7/21 anonim ***** válasza:
orvos által
2014. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Oltas vagy gyogyszer..?
2014. jún. 20. 21:17
 9/21 anonim ***** válasza:
mivel kezelés, nem elég csak 1x :s
2014. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vannak olyan transzszexuálisok, akik nőből szeretnének férfiak lenni. Ők tesztoszteron injekciót kapnak, amitől teljesen férfiasak lesznek sok-sok hónap alatt, és a hangjuk és férfihang lesz.

De ezt szerintem nem akard, mert elég radikális megoldás. :)


Talán próbálj meg kicsit fojtottabb, rekedtesebb hangon beszélni, mert nem annyira a hangmagasságon múlik a dolog, hanem az úgynevezett felharmonikusok mennyiségében. A női hangban kevesebb a felharmonikus, a férfihangban több.

2014. jún. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!