Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet férfihangot "csinál...

Hogy lehet férfihangot "csinálni"?

Figyelt kérdés

lány vagyok, de nem túúl mély hanggal meg minden, fiús vagyok..stb nem ragozom tovább..

hogy tudok férfi hangot csinálni magamnak?

nem túl mély a hangom, bár hasonlít fiús hanghoz, elkezdtem mélyebben beszélni, sokat nem segít, nem is annyira megy. olyan játékkal játszok, ahol majd kell beszélnem lassan, eddig bevették, h nincs mikrofonom, de ez sajnos nem igaz. hogy tudok férfias hangot csinálni?

nem programra gondolok, hanem úgy alapvetően, férfi, vagy legalább fiú hang.

légyszi ne mondjátok, h miért, meghogy ne csináljam meg ilyenek, ha tudtok ötletet, kérlek mondjátok el


2014. jún. 20. 14:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Eppen ezez h az vagyok.

Rengetegen mondtam h annak kellett volna szuletnem mert...

Es tenyleg ferfi szeretnek lenni. Egy csomo dolog van ami mutatja h tenyleg annak kellett volna szuletnem. (alkat, hang, nem jott meg.. , izmosabb es erosebb vagyok a lanyoknal es nem gyurok, fius dolgok erdekelnek, fizikai munkat kulonosen jol birom (tesitanar mondta)pl. 13 evesen 10 kmt 14 evesen felmaratont futottam,meg mindig 14 vagyok)

2014. jún. 21. 08:38
 12/21 A kérdező kommentje:
Es mennyibe kerulhet ez az egesz?
2014. jún. 21. 09:24
 13/21 anonim ***** válasza:

A nemváltoztató folyamat rengeteg pénzbe kerül, és gyakorlatilag nem tudnak igazi, működő péniszt csinálni. Ráadásul az egész visszafordíthatatlan.

Szerintem ne gondolkozz ilyeneken, mert ez a legrövidebb út, hogy örökre tönkretedd az életed.

2014. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sajnos nőből elég macerás férfivá lenni. :( fordítva egyszerűbb. És egyetértek az előttem szólóval, működő nemi szervet elég nehezen tudnak 'létrehozni'.

Hallottam már olyanról, aki bele volt betegedve abba, hogy más nemű szeretne lenni, és ideggyógyászati alapon elvállalták a műtétét, TB-re. De ő férfi volt.

2014. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

En nem akarok mukodo nemi szervet, arrol nincs szo, csak egyszeruen nekem inkabb valo a ferfi elet. Igazabol ami leginkabb idegesit az a mellem. Nem nagy, sot.. De nekem nem kell! Nem akarom h legyen. Minden mas kb ok. Bar az alkaton egy kicsit fiusabb valtoztatas elkellne.


Ebbol kovetkezo kerdesem:

Hogy lehet a gerincemet egyenesebbre csinalni?

Tehat nagy iv van benne lent es azt szeretnem egyenesebbre

2014. jún. 22. 08:18
 16/21 anonim ***** válasza:
gyógytorna minden nap, ha súlyosabb menj el a hàziorvoshoz, aztán beutal ha kell, és fűzőt is csináltatnak neked.
2014. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Amit Te szeretnél, azt sportolással, gyúrással elérheted. A mellre gyúrástól a melled is elkezd eltűnni - nézd csak meg a testépítő nőket.
2014. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Es hogy kell mellre gyurni? XD
2014. jún. 23. 18:21
 19/21 anonim ***** válasza:

"Es hogy kell mellre gyurni? XD"


Fekvőtámasz, illetve edzőteremben (vagy persze vehetsz otthonra is, csak nem olcsó) mellgép, ami úgy néz ki, hogy ülsz rajta, és a karjaidat terhelés ellenében előre, magad elé kell húzni vállból.


Ha elmész egy terembe, megmutatják.

2014. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Azt ismerem.

De az h "kezd eltunni a melled" azt jelenti, h semmi nem lesz vagy nagyon kicsi lesz?

2014. jún. 24. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!