Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan tulajdonságod,...

Van olyan tulajdonságod, hibád (viselkedésbeli, testi) amit utálsz magadon?

Figyelt kérdés

Bármi, legyen az olyan ami ellen nem lehet tenni (betegség, pénzhiány) vagy olyan ami megváltoztatható (káromkodás stb).

Hogyan tudsz ezekkel élni? Hogyan fogadják mások?



2014. jún. 21. 13:15
 1/8 A kérdező kommentje:
A pénzhiányt úgy értsd, hogy olyan dolog ami megváltoztatható bánt, zavar magadon ami megváltoztatható lenne, de nincs anyagi lehetőséged erre.
2014. jún. 21. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Rohadnak a fogaim, es gombas a hatam. Megszoktam, es nem nezek tukorbe. Amugy mosom a fogam, es furdok, meg hasznalok canestent. De sajna nem eleg. Amugy azt vallom, hogy meg mindig jobb, mintha rokkant lennek. Sokan vannak, akiknek sokkal rosszabb, mint nekem.
2014. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy paraszt vagyok mindenkivel.Ha olyan a kedvem és valami olyat mondanak ami nem tetszik, akkor még egy idegen embert is elküldök a halál véreres fszára.
2014. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Testi:

- A napallergiám miatti régi permanens elváltozásokat, égésnyomokat és csúnyaságokat a bőrömön [nem lehet ellene tenni]

- Az alkatom, csontozatom, pl. keskeny csípőcsontot szeretnék. [nem lehet ellene tenni]

- Van némi fölöslegem, azt se szeretem [korrigálható, dolgozom rajta]

- A melleimet [csak műtéttel lenne korrigálható de a hegek megmaradnának]

- A magasságomat (magasabb szeretnék lenni) [nem lehet ellene tenni]

- A betegségeimet [pár talán gyógyítható]

- Az iszonyatos, látványos ügyetlenségemet [tudtommal nem lehet ellene tenni, nagyon kicsi korom óta ilyen]

- A testtartásomat [tehetnék ellene de valahogy nem megy]

- Rossz szemek [kontaktlencsével korrigálom, de nem gyógyítható, sanszosan műtéttel se]


Belső:

- A fóbiámat [túl erős ahhoz, hogy úrrá legyek rajta]

- A türelmetlenségemet [gőzöm sincs megváltoztatható-e]

- Hogy imádok lelkesen belekezdeni dolgokba, aztán félbehagyni őket amikor másfelé terelődik az érdeklődésem [gondolom tehetnék ellene, csak nem tudom, hogyan]


Hirtelen ennyi, biztos van még, belsőből több rossz tulajdonság is akad csak azok engem nem zavarnak.

Mások elég jól fogadják ezeket a hibáimat, vagy fel se tűnik nekik (a testiekkel biztos nincs bajuk). Engem néhány testi ziccer zavar, megnehezítik az életem, és a fóbiám NAGYON.

2014. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Általában bunkó vagyok, és antiszociális. A sok káromkodás még engem is idegesít, hát még a családomat!("Lány létedre ilyen rondán beszélsz?" stb...)


Elég nagyra nőttem (minden szempontból)

Sokszor elmenekülnék magam elől.


Hogyan fogadják mások? Leszólnak, megjegyzik, hogy álomvilágban élek, és mindenáron meg akarnak változtatni, és ez a legszarabb.

2014. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem válogatok, úgy utálom magam, ahogy vagyok.
2014. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Belsőre nincs.

Külsőre kettő: nagyon sovány vagyok (Állítólag a születésem után pár nappal nagyon nagyon sokat fogytam, azóta se tudom visszaszedni. Voltam pár orvosnál, ők mind azt mondták, hogy próbálkozhatok, de annyira látványos eredményt nem fogok tudni elérni. Ez még úgy magában nem zavarna annyira, ha elhinnék nekem a többiek, hogy nem önszántamból vagyok ilyen és nem csesztetne vele mindenki...)

A másik az, hogy gerincferdülésem van, és emiatt kiáll az egyik lapockám. (Rossz tartással kerültem a gyógytornászomhoz, amióta hozzá járok egyre csak rosszabbodott a hátam - mindenkivel ez történt, aki hozzá járt, úgyhogy gyorsan leléptem).

De úgy összességében örülök, hogy csak ennyi a problémám, úgy vagyok vele, hogy lehetne rosszabb is.

2014. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, szegény Tesóm is így volt. Hallottál a Nutridrinkről? Orvos írhatja fel, ilyen kis itóka, amiben minden tápanyag megfelelő arányban van. Neki segített kicsit felszedni.

Meg nem tudom, hogyan eszel, de ha vagy a fehérjéből, vagy a szénhidrátból sokat eszel, a párjából pedig nagyon keveset, akkor sem lesz belőle semmi. Egyiknek a másikra szüksége van a beépítésre.

2014. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!