Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyennek képzeltek el egy...

Ti milyennek képzeltek el egy tipikus metálos csajt? Külső és belső tulajdonságokra is gondolok. Meg arra, hogy milyen zenét hallgat.

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én többet is ismerek; teljesen átlagosan öltözködnek, csak adott alkalomra öltik fel a fekete szerkót, nagyon kedvesek, aranyosak és a metál valamilyen ágát hallgatják :D

Ugyan ez nem képzeltem el egy metálos csajt, de remélem elnézed nekem kérdező :P :)

2014. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én álom metálos csajom Avenged Sevenfoldot hallgat.
2014. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23f
2014. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 év felett tökmindegy...én is metált hallgatok, sose öltöztem metálosnak...volt pár zenekaros pólóm, ennyi. 39 évesen, kiöltözős munkahelyen elég hülyén is venné ki magát, de mondom, egyébként se öltöztem sose annak. nem az számít,ugyanis.
2014. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!