Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy tipikus "zsidó"embe...

Milyen egy tipikus "zsidó"ember külsőleg/belsőleg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Miről lehet őket felismerni? Még egyet sem láttam...
2014. márc. 8. 13:34
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Általában olyanok mint bárki más.
2014. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Külsőleg olyan mint egy arab nagy orral, belsőleg egy megalomán, felsőbbség érzésű, beképzelt, üldözési mániás, másokkal szemben lenéző, intoleráns, hazug, csaló. Hozzá teszem, hogy amikor Izraelben jártam, (nem turistaként, hanem muszájból) csak ilyeneket láttam. De akiket Európában ismerek, azok meg egy az egyben olyanok, mint egy sima átlagos ember. Van köztük mélyen vallásos barátságos, van amelyik csak körül van metélve, mert kiskorában a szülei döntöttek, de amúgy nem gyakorolja a vallását. Van köztük szőke, és van köztük barna hajú. Van amelyik nagyon barátságos, és van amelyik olyan, mint az Izraeli zsidók.
2014. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

[link]


és kedvenc itala a narancsjews, és kedvenc sportja a jewdó (irónia. olyan mint mindenki más.)

2014. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Az ég egy adta világon semmiben nem tudod megkülönböztetni a többi embertől, mert a tömegmédiának, popkultúrának, és oktatásnak köszönhetően minden ember ugyanarra a kaptafára lett agymosva.
2014. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

"Miről lehet őket felismerni? Még egyet sem láttam..."

Te csak azt hiszed, hogy nem láttál!

Külsőre egyébként képzelj el egy gyurcsányt. Nagy fülek, hosszú orr, többnyire barna szem. Belsőre meg olyan, mint bárki más. Van köztük jó ember, s van rossz is.

2014. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Meg tudod őket különböztetni az embertől, ugyanis ők nem emberek. Ha zsidó közelében vagy, egyértelműen érezni fogod.
2014. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PHP de kóder! ***** válasza:
0%

"Meg tudod őket különböztetni az embertől, ugyanis ők nem emberek."


Pontosan, a zsidok az emberekfolott allnak.


:)))))))))))))))

2014. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PHP de kóder! ***** válasza:
+space
2014. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a zsidóknak van egyfajta különös arcvonásuk. Amikor a Frank Anna házban, vagy a Shindler gyárában jártam, akkor az ott kirakott képeken vettem észre, hogy olyan... Nemistudom... Zsidósak!:))
2014. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!