Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az baj, ha valaki...

Szerintetek az baj, ha valaki sokat mosolyog?

Figyelt kérdés

Sokat mosolygok, és úgy alapjában véve vidám lány vagyok. Elég sokan mondják, hogy nem láttak még szomorúnak, és nem is tudnának elképzelni úgy. Nem tudom eldönteni, hogy ez jó tulajdonság-e, vagy néha már idegesítő. Van egy osztálytársam, aki a "nyomik" közé tartozik, és kínjában mindenen mosolyog, még akkor is amikor őt szekálják, és ez szerintem elég idegesítő. Én nem gondolom, hogy ugyanígy viselkednék, mert amikor olyan a helyzet akkor komoly, megértő vagyok, csak úgy alapból szeretek boldog lenni. :) Szerintetek zavaró lehet, ha egy lány sokat mosolyog?

Főként fiúk válaszát várom, de mindenkinek érdekelne a véleménye. 16/L



2014. jún. 22. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van egy pont amikor már annyit szekálják az ember, hogy már csak mosolyogni tud rajta, mi mást csinálhatna, sírjon egész nap a sarokban vagy vágjon eret ahogy kedve tartaná?... Erre a legjobb válasz a mosoly.

Szerintem az zavaró ha valaki lenéz másokat és hidegen hagyja ha mást bántanak vagy lenézi aki látszólag gyengébb, kiröhögi.

23l

2014. jún. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vagy objektív saját magaddal szemben, és tényleg csak mosolyról van e szó.

Én konkrétan ismerek egy ilyen nőt, bár az nem mindenen mosolyog, hanem infantilisen vigyorog.

Na az rohadt idegesítő. Leginkább kerülöm, mint egy pestisest.

2014. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te egy nagyon nagy képű csaj vagy!

De vigyázz, ha nyomizol valakit, az bizony visszaüt, és majd ő nevet a végén, te meg csak sírdogálsz...

2014. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb ember olyan arckifejezéssel járkál, mintha a szájában rohadt sajt lenne, vagy pedig mindenfajta érzelem nélkül. Persze, hogy mosolyogj, ha tudsz!
2014. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 X0X válasza:
Ha alapjában véve egy jókedvű, vidám csaj vagy az csak jó....Akkor van baj ha mindenen vigyorogsz vagy komoly helyzetekben vigyorgod el magad, az "gáz" és bunkóság is. A zavarodban való mosolygás (főleg fiúk előtt, vagy kényelmetlen helyzetben) az nem nagy gond, mert aki érti az oldani fogja...
2014. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem baj ha sokat mosolyogsz ha szép fehérek a fogaid
2014. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nehéz helyzetekben se gáz nevetni, sok nagyon rossz dolgon voltam túl, és sokszor a nevezés a legmegfelelőbb módszer a nehézségekre, nem feltétlen jelenti a nevetés azt, hogy nem veszi valaki komolyan az adott dolgot. egy "nyomi" meg ha alázgatósokkal van együtt és már nincs esélye arra, hogy emberszámba vegyék a legjobb amit tehet ha mosolyog, mert ha kifakad vagy valami akkor csak nekiesnek az ilyen szemetek, ilyen fiatal korban a "nyomiság" mögött, súlyos családi és egyéb traumák állnak amúgy, nem szép dolog ilyen helyzetű emberekkel visszaélni
2014. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!