Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan feltételezi sok ember,...

Honnan feltételezi sok ember, hogy én kitaláltam a kérdésem?

Figyelt kérdés

Nem lehetetlen dolgot kérdezek, hogy "az űrben voltam a múlt héten és szembe jött valaki, ki volt az? "


És kapok pirosat,hogy kitaláció a kérdésem!

Miért? Ott voltak mikor történ valami, vagy honnan gondolják, hogy biztosan hazudok?



2014. jún. 22. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2014. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tükör volt az űrben? Akkor akár saját magaddal is szembe mehettél:)
2014. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kamukérdéseket onnan lehet felismerni, hogy vagy túl provokatívak, vagy túlcifrázzák őket. De ha te "kapok pirosat,hogy kitaláció a kérdésem!" akkor még a moderátor is úgy gondolja, hogy az kamukérdés, ezért törli és ezért kapsz pirosbetűs figyelmeztetést. Nekem is törölték már kérdésemet, de az indoklás sosem az volt, hogy "egyértelműen kitaláció" szóval a gond mégiscsak nálad lesz.
2014. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rosszul fogalmazod meg a kérdéseket. esetleg be tudnál linkelni néhányat?
2014. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan nem hazudsz, feltételezem álmodtad, amit valóságnak hiszel.

Nem tréfálok.

Pl a következőre. Anno, földönkívüli mizéria volt itt Magyarhonban.

Földönkívüliek>*>

A fiam annyira igaznak vélte,hogy szentül megvolt győződve arról, hogy látta őket./akkor volt kb. 20-éves, amit éppenséggel nem lehet gyermek kórnak, gyermeki képzeletnek betudni.

Annyira félt, hogy nem egyszer arra ébredtem, hogy a szobámban alszik,/van egy plusz ágy/ úgy tűnik megvolt rémülve vagy az álomtól v. a képzelettől amit valóságnak hitt. Hozzá teszem a redőny is le volt engedve,semmilyen fény nem szűrődhetett be a szobájába.

Én nem adok piros mancsit, mert valósnak véled a képzeletet. Majd kinövöd;))

2014. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana jobban körülírni, hogy hogyan történt ez a dolog, mert jelenlegi ismereteink szerint nem egyszerű az űrbe keveredni, ott életben maradni. Ami pedig hát teljességgel lehetetlen jelen tudásunk szerint, az az, hogy valaki szembejöjjön. Ez kb annyira lehetséges, mint valakit egér méretűre zsugorítani. emiatt egy ilyen kérdést olvasva jogosan merül fel, hogy aki írta miért írta és hogyha leírta, akkor mire gondolt vagy mondjuk normális-e
2014. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!