Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai 14-25 éveseket mennyire...

A mai 14-25 éveseket mennyire izgatja hogy miből fog saját házat/lakást venni? Készülnek rá tudatosan?

Figyelt kérdés
Én 17 évesen jöttem rá hogy itt nagy bajok lesznek később, és egy saját ház, ami még ráadásul szép mutatós annak bizony ára van, 19 évesen kezdtem el dolgozni, onnantól a fizetésemből mindig elrakok havi 100e ft-ot de úgy érzem mire összejön 13-15millió ft ugyanis nálunk ennyiért lehet kapni szép házakat, leszek vagy 30éves.
2014. jún. 22. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék hol dolgozok és élsz, hogy havi 100at letudsz rakni?
2014. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
dolgozol*
2014. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked ha fizuból 100-at el tudsz rakni. :D


Én 25 vagyok, lassan végzek az egyetemmel, ha szakmában maradok, akkor kezdőként 90-100-at kapok kézhez. Egy szoba bérlése 40-50 ezret elvisz, 10k a bérlet, meg biztos kell kajára, tisztasági szerekre 30-40 ezer, aztán akkor vagyok ott hogy nulla.


Mondjuk mellette tanulok most mást is, ami jövedelmezőbb, ha az bejön, akkor remélhetőleg nem lesz ilyen gondom.

2014. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Papi, beszervezhetnél a meló helyedre :)

Havi 100.000 ft-ot fixen félre tudsz tenni..not bad, majd az időpontot, hogy mikor kell mennem meghallgatásra küld el privátban, köszi!

2014. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá privát.


Itt tudsz ennél sokkal jobb fizukat is kapni: Bosch (Gyömrői út), ThyssenKrupp Presta, Ericsson, stb... Bőven több mint 100k-t félre tudsz tenni.

2014. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

15 éves felvidéki srác vagyok, idén szeptemberben fogom kezdeni a gimnáziumot. Nagyon is izgat, hogy miből fogok megélni, hol, hogyan, de nem töröm ezen túlságosan a fejemet..Természetesen, nem mondom azt, hogy "áh, ráérek, van még jópár évem", de feleslegesen filózok ezen órákat, mert mire leérettségizem, addig még bármi közbejöhet.

Tervezgetek, és igyekszek a legjobb lenni, aztán majd ahogy hozza az élet..

2014. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem válaszolsz csak tippelek :D, de szerintem 19 évesen anyuék eltartanak és az a havi 100 közel a fizetésed egészét jelenheti, ezt 30 éves korodig, hogy akarod kivitelezni?
2014. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy multinál dolgozom bár szüleimmel élek és nem kell hazaadnom ennyi a titok :) 160-at kapok most 21 évesen, ebből a 60e-ből meg van a benzin pénzem, és a kaja, ha kell ruha akkor még az.
2014. jún. 22. 16:55
 9/16 anonim válasza:
100%
Én 14 éves vagyok és ami azt illeti azt se tudom, hogy milyen gimnáziumba akarok menni. Pedig lassan tényleg nem ártana ilyen dolgokon is elgondolkozni
2014. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ezzel foglalkoznának. A tizenévesek semmiképp. Még azt sem tudják hogy egyedül hogy élhetnének meg, de ezt nagyon sok húszas éveik elején járó fiatalról is el lehet mondani.


Manapság a legésszerűbb ha valaki kimegy külföldre néhány évre. Ha házat akarnék venni, ezt tenném. Itthon évtizedek is eltelhetnek mire összejön az az összeg egy középszerű fizetés mellett és végig keményen spórolnod kell.

2014. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!