Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a nővérem?

Milyen a nővérem?

Figyelt kérdés

Barátnőjével elment bulizni, előtte ittak, de nem sokat. Utánna barátnője megfogta a mellét, ő is megfogta a barátnője mellét. Utánna adtak egymásnak egy csókot. Erre rákérdeztem másnap, hogy most akkor Bi-e, azt mondta, hogy hogy mondhattam ilyet, meg ők annyira undorítóak.

Amúgy nekem semmi bajom a melegekkel/leszbikkel. Neki sincs baja velünk, mármint ezt mondja.

14/L



2014. jún. 26. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak szájjal tartotta annak.
2014. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagy dolog...Én részegen sűrűn smárolok egy barátnőmmel, mégsem vagyunk sem leszbikusok, sem biszexuálisak.
2014. jún. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Lehet hogy egyik sem:

Egy ilyen eset mindig a két fél beleegyezésével történik, óvatossággal (kivéve mikor becsiccsentesz), hangolódással. Az ezt átélő csaj persze hogy viszolyog a tudattól hogy a legféltettebb nemi tájékán a helyzetből fakadó szemérmetlenséggel munkálkodjon egy másik idegen csaj, arról nem beszélve hogy ezt ő sem hajlandó önmagától viszonozni, ugyanakkor a csók, simogatás - amelyik szintre mostanában egyre több fiú-lány/lány-lány barátság jut el a kíváncsiság miatt- teljesen természetesek neki. Hogy miért? Mert ezt keresi. Ez ad érzelmileg többet neki. Még új és izgalmas. És ha az ennek megfelelő alanyt a lány a barátnőjében találja meg, akkor őt használja fel a saját intimitásához vezető ösvény további kiépítéséhez, mindeközben gyakorta abban a hitben ringatva magát hogy ő márpedig egy leszbikus szerelem részese. Ugyanis testi-lelki szeretet egyaránt fűzi ettől a pillanattól kezdve a másikhoz, amit korábban maszturbálással teljesített ki önmagában (vagy amit nem annak hiányában), azt még titokzatosabb, élvezetesebb szintre emeli a kívánt lánypartner megszemélyesítésével. De hangsúly a nővéred esetében is azon van kérdező, hogy kimondottan a barátnőddel csinálja. Ők most egy lélek két testben. Ez egy olyan "testvéri" kapcsolat ahol nem szólnak közbe a biológiai gátlások, és közösen fejlesztik egymás intimitását.

2014. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!