Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a nővérem mért...

Szerintetek a nővérem mért hagyja, hogy egy Romániából idetelepült csaj dirigáljon neki, és ugráltassa?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek, és egy albérletben laknak. És ez a Romániából idetelepült csajszi azt hiszi hogy körülötte forog a világ.

Pedig a nővérem is elég agresszív, és harcias tud lenni.

És én még sosem láttam hogy valaki dirigálni mert volna neki!

Szerintetek ez a Román csaj, mért nem fél attól hogy a nővérem megrendezi?

Mért van ekkora szája?



2013. szept. 15. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Mert román.

Ugyanolyan csicskának tartja itt is a magyarokat, mint otthon.


Az a szomorú, hogy valóban, ugyanolyan csicskák is vagyunk.

2013. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na de pont ez az, hogy a nővérem, nem az a "csicska" típus.
2013. szept. 15. 18:58
 3/18 bakur12 ***** válasza:
45%
Nem tok mindegy honnan telepult csaj ugraltassa?:D Itt a Romanian a lenyeg ocsem, az hogy ugraltassak a novered csak mellekes. Talan ha Amerikabol telepult csaj ugraltatna akkor eszre se vetted volna.:D A novered tatott szaju te meg arjanak kepzeled magad, de valamit letettel mar az asztalra, hogy ilyen nagy arc vagy?
2013. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Hess már innen büdös román!
2013. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bakur12 ***** válasza:
38%
Csak megjegyeznem, hogy magyar vagyok.:D A zsidok szoktak ilyen nagy hessegetok lenni, szoval tudod hol a helyed, orszagod. Normalis magyar ismeri a tortenelmet, nem romanozik le kulhoni magyarokat.
2013. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Írni se tudsz büdös bunkó. Téged is csak jól el kéne verni.

Kár hogy nem tudunk személyesen találkozni, nem lenne ilyen nagy pofád, a szart is kiverném belőled román köcsög.

2013. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bakur12 ***** válasza:
43%
Ha ilyen nagy Izomgyuri vagy kuldd el a facebook linkedet, talan nem is vagyunk olyan messze egymastol.:D
2013. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na jó, légyszi a kérdésre válaszoljatok. Előre is köszi, amúgy a csaj nem az erdélyi részről települt. Ugyanis Romániába nem csak magyarok laknak, ha esetleg a nagy történész úr ezt nem tudná:)))
2013. szept. 15. 19:25
 9/18 bakur12 ***** válasza:
56%
En nem tartom helyesnek a hibat abban keresni, hogy valaki honnan jott. Roman, magyar, cigany, nemet mindegy, de csak azert lenezni valakit, mert mashonnan jott es nem azt nezni, hogy milyen hibas felfogas..
2013. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

bakur12

Én nem néztem le senkit, de ott is van egy bizonyos kultúra ami talán valakinek ismerős lehet.

És azért emeltem jobban ki.

De ha már itt tartunk, akkor a kérdésre is válaszolhatnál:)

2013. szept. 15. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!