Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik a nők az...

Miért szeretik a nők az agresszív férfiakat?

Figyelt kérdés
Például a férfi megüt egy nőt, akkor miért nem menekül el tőle a nő, és miért vonzódik jobban hozzá?
2014. jún. 26. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez az egyik x-akta, amire sose fogsz egyértelmű választ kapni :D Én se értem egyébként, volt már olyan csajom, aki megérdemelte volna, hogy megüssem, mégse tettem sose, ütnék meg nőt, de lehet ezért nem jön össze egy normális kapcsolat, mert nem verem őket...:D
2014. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a mazochista nők szeretik, ha ütik őket. A többi vagy félelemből marad vele, vagy azért, mert vakon szerelmes és hisz benne, hogy a férfi megváltozik.
2014. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem szeretik őket!


Csak vannak önértékelési problémákkal küzdő, már megfélemlített, rossz helyzetben lévő nők (iskolázatlanok, vagy eleve bántalmazó családban felnőtt lelki sérült hölgyek, akik nem mernek lépni).


Ennek semmi köze a szeretethez, sokkal inkább a kiszolgáltatáshoz, megfélemlítéshez.

2014. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

"megérdemelte volna, hogy megüssem,"


Mi vagy te, döntő bíró? Max. elhagyod, ha nem tetszik valami.

2014. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

otthon ezt látták. amelyik otthon egy rendes kapcsolatot látott, ahol szépen bánnak egymással az emberek, az nem fogja ezt eltűrni. Csak ilyen kevés van, ezért hát a kérdésed igaz...


26L

2014. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Trollnok, fogalmad sincs a részletekről, nem kértem kioktatást, egyébkét a döntőbíró, hogy jön ehhez? de mindegy is :D
2014. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a részletek. Semmilyen okod nem lehet, hogy megüss valakit. Majd a bíróságon hangoztasd, hogy nekem erre "okom volt" :)
2014. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges okoskodni, a mondandóm egy részét fel se fogtad, de ne zavarjon :)
2014. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én utálom az agresszív férfiakat, az apám ilyen volt. Ha a párom egyszer is megütne, azonnal mennie kellene, és soha többet nem állnék vele szóba.
2014. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van az a szélsőségesen ostoba tyúk, aki tényleg tenyérbemászó. Férfiban is van ilyen nem kevés, miben lenne más a nagyképű, keménykedő, flegma stb. nő? Persze nyugodtan el lehetne búcsúzni még idejében, ha ilyennel hoz össze a sors. Nem kötelező összeköltözni meg bunyózgatni. És itt kell a fura csillagzat alatt születés, meg a zsák a foltját effektus.
2014. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!