Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj ezzel a tevéken...

Mi lehet a baj ezzel a tevékenységemmel egy fórumos oldalon? Eléggé idegesíti a felhasználókat valamiért.

Figyelt kérdés

Egy oldal ami a hobbimmal kapcsolatos témával foglalkozik, van ott sok regisztrált felhasználó, lehet fórumozni, és privát üzeneteket is írni nekik.

Én ott különösen régebben még elég sok privát üzenetet küldözgettem, mert ismerkedni, barátkozni próbáltam a felhasználókkal. Fórumba nem nagyon írtam, nem vagyok én olyan közösségi ember. Inkább a privát üzeneteket választottam, de így a legtöbben határozottan elfordultak tőlem. Pedig én próbáltam kedves és barátságos lenni velük, de hiába.

Mi lehet a baj ezzel a viselkedéssel egy olyan oldalon?


2014. jún. 26. 18:38
 1/5 anonim válasza:
Ezzel szerintem nincsen semmi baj, csak nem minden ember nyitott a barátkozásra
2014. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem pár-barátkereső oldal ,legtöbben nem ismerkedni akarnak csak infót keresnek vagy osztanak meg, azért járnak fórumozni.

Szerintem jobb módszer előbb a "közösbe" sokat írni hasznos dolgokat ,aztán utána esetleg privizni,de ne csodálkozz ha nem mindenki örül ennek,mert hátsó szándékot sejt, főleg ha előtte nem is írtál szinte semmit fórumra.

2014. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert a fórumok első sorban nem erre vannak kitalálva.

Én is jelen vagyok 2-3 fórumon, viszonylag aktívan, sok sok éve, de kb 1 kezemen meg tudom számolni, hány privit küldtem.


Ha erre akarsz egy fórumot használni, ne csodálkozz, ha kevés sikerrel jársz.

Nem mondom, hogy lehetetlen, de az emberek alapból zárkózottak, és ahogy változik a világ (egyre gyorsabban) egyre zárkózottabbak (tény) szóval egyre nehezebb dolgod lesz.

2014. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem így működik. Én is találtam barátnőket és még a férjemet is egy bizonyos fórumon, de nem úgy hogy ismeretlenként háborgattak, hanem évekig oda írkáltunk, lassan megismertük egymást és amikor már nagyon erős szimpátia volt köztünk, csak akkor írtunk rá a másikra. Ha akár a csajok, akár a (mostmár) férjem csak úgy a semmiből rámír, hát csak elriasztottak volna, hogy ez meg mit akar...
2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért a metneten kell ismerkedni? :DD
2014. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!