Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják az Android...

Miért szidják az Android felhasználók folyton az Applet és az Apple felhasználókat?!

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt az ellenszenvet az Apple iránt. iPhoneom van, meg még más Apple termékem is és találkoztam egy ismerősömmel, akivel már egy ideje nem láttuk egymást, meglátta, hogy iPhone van a kezemben és egyből azt mondta, hogy az iPhone az sz*r. Nem is álltam le vele vitázni, csak meglepődtem, főleg mert én nem is figyelem, hogy kinek milyen telefonja van. Sosem mondtam olyasmit, hogy a Samsung, vagy bármelyik más telefon rossz, mert nem igazán érdekel, de ennek ellenére az Apple ellen folyamatosan megy a lövöldözés. Miért?

2014. jan. 1. 15:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%

Leszarom hogy lenyomtok rám vagy 50 0%-ot, ez akkor is így van.

Akinek iphoneja van, az elvan vakulva, fikázza a droidot, mert képtelenek gondolkodni. Az ios jóhogy nem szaggat, miért kéne egy ilyen egyszerű rendszernek szaggatni? Meg egy hardverre mégis egyszerűbb optimalizálni, mint 10000-re, droid esetében.

És innen indul a vita. Sokan egyből a samsung meg apple vitára gondolnak, mint te, én mindkét gyártót utálom.

2014. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem általános. Én is iPhone-t használok, de 1-2 embert leszámítva nem tudnék olyat mondani, amikor valaki "beszólt" volna nekem emiatt, nem mintha érdekelne. Ez leginkább az ismerősödet minősíti.

iOS userek között is van olyan, aki azt hiszi, hogy azért, mert megvett egy tárgyat, ő különb másnál.

2014. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

theskunker

Te nem tudom, hogy merre jársz vagy éppen nem jársz, de meg lehet nézni a mobilarenán, hogy kik is mennek és hová fikázni amikor egy-egy bejelentés történik. Az S3,S4-nél szinte egyáltalán nem volt egy applefan sem, ellenben amikor az aktuális iPhone-t mutatják be vagy van bármilyen apple hír, mindig megy a sok nyomorék trollkodni.

Pont olyanok, mint te. Az ilyen nyomorékok akik szerint aki apple cuccot használ az csakis elvakult lehet. Miközben ezzel az állításoddal pont te vagy az elvakult csak éppen nem vagy képes ezt felfogni.

Engem biztos nem látsz egyik droidos fórumban sem fikázni azt, ellenben téged rendszeresen látlak az összes apple kérdésnél valami iszonyatos baromságot beböfögni.

Akkor ki is az elvakult hülye gyerek???

2014. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%

Te.

Általánosítottam.

Te kaptad fel a vizet a hülyeségen, magadat okold. Mint mondtam, a samsunghoz mennék én is trollkodni, mivel nem szeretem.

Nagyon sok az elvakult apple fan, több mint az elvakult droid fan.

2014. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%

Én csak azt látom, hogy az android csak zabál és zabál

Az apple meg csak marketingel (...színes iPhone...oooh *.* ) közben az iPhone-ok lassulnak


A Badát legalább leszarják, így ezen kívül nincs vele sok probléma

2014. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
59%

mert akinek apple cucca van az általába nagyképűbb is, nem általánosítok, de mifelénk így megy. nekem is lehetne apple cuccom, de nem tetszik, droid se, wp párti vagyok, és pont t*libeszarom ha fikázzák a cuccaim, csak az irígység beszél belőlük.

nyugodtan pontozzatok le, ez az igazság.:)

2014. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert nincs pénzük iPhone ra és féltékenyek az apple sokra azonkívül ők is akarnak iPhone t de azt hazúdják mindenkinek hogy jaj az apple az szar pedig magugban ők is bánják hogy nem apple jük van van hanem samsung vagy valami másik szarság ( én is apple es vagyok)
2014. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó:

Úristen...

2014. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 aspikami ***** válasza:
28%

xD 7#-es b+

Rajtad sírtam. Te tényleg ekkora gyökér vagy? :D

Én vehetnék Iphone-t, mégsem teszem, mivel nem tetszik. Nem szoktam fikázni, de az tény, hogy túl vannak árazva az Apple termékei.


theskunker!

Te meg köztudottan Sony fan vagy :D

2014. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem tagadom. :)
2014. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!