Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sok ember elfordul...

Nagyon sok ember elfordul töllem mert elvileg nem vagyok szimpi. Lehet hogy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Néhány ember azért szeret mert nagy szám van és meg tudom védeni magam pár ezren meg ezért utálnak. Akkor most mi van? Hogy tegyem rendbe?

2014. jún. 28. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.Mindenkinek úgysem tudsz megfelelni.Légy önmagad,ez a lényeg:)
2014. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pár ezren tényleg utálnak téged,akkor a hiba nyilvánvaló hogy benned van
2014. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: én tudoom hogy nem bennem van a hiba ;-) csak félnek töllem de nem érdekel :-D
2014. jún. 28. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első lépésként nem ártana csak néhány esetben visszaszorítani egy kicsit az egod. Ebből a pár sorból látszik, hogy abból kijutott bőven... (nem bántásból akarom mondani ezt)
2014. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te vak vagy és világtalan is egyben. Nem ez a probléma? Kérdésedben leírod, hogy "Lehet hogy bennem van a hiba?", aztán a kommentedbe "én tudoom hogy nem bennem van a hiba ;-)".. yeeee logic
2014. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
K***a nagy az egom és ez igy van rendjén.
2014. jún. 29. 09:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Világtalan vagy te. Tudod sok mindent megéltem attol h felteszek egy kérdést ti má azt hiszitek hogy ismertek mint a rossz pénzt. Tévedtek barátaim.... ha majd vki vagy vmi akar töllem vmit majd küldjön üzit......
2014. jún. 29. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!