Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most azért sír sajnáltatja...

Most azért sír sajnáltatja magát sok ember, hogy "jajj, tehetségtelen vagyok, nem tudom! " hogy dicsérgesse mindenki?

Figyelt kérdés

Osztálytársam ez. Konkrétan minden matekóra előtt sír, hogy nem értette a leckét, meg fog bunki, érettségin tuti egyest kap! Erre mindig Ő felel a legjobban 5 ösre meg 4 esre! És ezt csinálja már 1-2 éve!


ost direkt csinálják ezt? Hogy mindenki sajnálja, hogy "jajj, de tudod te okos vagy!"?



2014. febr. 14. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Most ettől vagy úgy odáig? Én mái napig fennen állítom, hogy matematikához síkhülye vagyok (szvsz a matek egy nagy rakás bullshit).

Nem érthet mindenki mindenhez, az meg kimondott pozitívum ha valakinek van önkritikája.

2014. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

OP: Feltűnési viszketetegsége van.

1es: én pedig a mai napig állítom, hogy senki nem annyira hülye mint állítja, mert az egész az alapvető emberi analitikus gondolkodás és logika alapja. Egyszerűen könnyebb azt mondani, hogy "hülye vagyok hozzá", mint leülni tanulni. Nyolcadikban én is "hülye voltam hozzá" mégis 90%os felsőfokú érettségim lett, és mérnöki és közgazdász diplomát szereztem. Mert végre leültem tanulni.

2014. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak önbizalom hiányos, és megerősítésre vágyik...
2014. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!