Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alszol meztelenül? Ha igen,...

Alszol meztelenül? Ha igen, kb. mikortól szoktál rá? És miért szeretsz úgy aludni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron, mikor meleg van, akkor igen, különben van rajtam pizsi.
2014. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Ha tehetem, mindíg mesztelenül alszom. Kb. 14 éves voltam, mikor elkezdtem. Otthon, kollégiumba, mikor mindenki lefeküdt, vagy én úgy gondoltam, hogy már nem kelek fel, a takaró alatt levettem a gatyót, a párnám alá tettem, hogy közel legyen. Most már fürdés után a törölközőt sem tekerem magam köré, úgy mászkálok, megyek ki az erkélyre, még egy utólsó cigit elszívni, és bújok az ágyba. Szabadabb érzés, szellős, símogató.
2014. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én boxerban alszok,semmi más nincs rajtam.
2014. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyáron, amikor meleg van, de ha nincs kánikula, bugyi azért kell.
2014. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én melegben szoktam, de bugyi akkor is van rajtam
2014. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nyáron nagy melegben mindig meztelenül aludtam. De most már előfordul akkor is, ha nincs túl meleg, kb. azóta, amióta különköltöztünk (előtte egy szobát béreltünk a párommal, több lakótársunk is volt). Még napközben is gyakran előfordul, hogy meztelenül vagy félmeztelenül vagyunk egymás előtt, amit eddig nem engedhettünk meg. Így éjszaka is.

Bugyi azért általában van rajtam.

Azért szeretek így aludni, mert jobban szeretem a hűvöset, mint a nagy meleget, meg kényelmesebb is.

2014. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha 25 fok körül van a lakásban, akkor már alsógatyában vagy meztelenül alszom. Addig viszont pizsamában és zokniban.
2014. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap ülök, sokszor farmerban, 40 fokban, és bepállik a p..csöm, utána jó érzés kicsit szabadon engedni :D
2014. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Időm nagy részét általában boxerban töltöm itthon, de alváskor az is lekerül még télen is:D Nem csak nyáron a meleg miatt, hanem a kényelmesség szempontjából is. Elsősorban a ruhákat arra találták ki, hogy melegítsenek és eltakarjanak bizonyos testrészeket, de takaró alatt kinek van erre szüksége? Barátnőm elől meg nem rejtegetek semmit:D
2014. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Nem tudom már, mióta, szerintem olyan 12 éves korom óta. Kényelmes, szellős, kellemes.
2014. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!