Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a lányok mit...

Szerintetek a lányok mit élveznek abban a cselekményben ami arról szól, hogy együtt vannak egy sráccal egy-kettő hónapig és az egész nem szól másról, mint, hogy érzelmileg és anyagilag kihasználja a mondjuk úgy, hogy párját?

Figyelt kérdés
Ha barátaimnak mondom és van köztük lány is, akkor azt válaszolják erre,hogy nem jó helyen keresek, válogatós vagyok. Na mármost ezzel csak annyi a probléma,hogy én mindenféle,fajta,stílusú csajjal ismerkedtem már és ismerkedek most is, de mindegyik csak a pénzre megy illetve,hogy jó nagy hülyét csináljon az emberből.Lehet diszkóba járós,rocker,punk,bulizós,nem bulizós,otthon ülő,szép,csúnya,szegény,gazdag teljesen mindegy,ugyan olyan mindegyik.
2014. jún. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Dunán-túlon élsz? :D
2014. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Mondanám, hogy igazad van és vannak ilyen szutykok, de öreg, ha ezt komolyan gondolod, hogy "mindegyik csak a pénzre megy illetve,hogy jó nagy hülyét csináljon az emberből.Lehet diszkóba járós,rocker,punk,bulizós,nem bulizós,otthon ülő,szép,csúnya,szegény,gazdag teljesen mindegy,ugyan olyan mindegyik." akkor valószínűleg veled van a baj. Olyan nincs, hogy minden lány (vagy fiú) szemét, akkor csak te érzed úgy, nálad nem okés valami.
2014. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:

Vagy inkább nem volt sikered egy-egy lánynál, és ezért inkább azt mondod, hogy az ő hibájuk, mert csak a pénz kell nekik?


Érdekes, én még egy olyan lánnyal se találkoztam, akinek a pénzem kéne.

2014. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen vannak kivételek. Illetve ismerek is olyant, de azok már foglaltak. Az is közre játszik, hogy igen én általánosítok is.
2014. jún. 28. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, mert kínálat van ezekből is. De nem ez a jellemző szerintem. Én mást tapasztaltam.
2014. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jelek szerint, kedves kérdező, vagy még nem találkoztál olyan lánnyal/nővel, aki csak a pénzre megy, vagy mégis, csak nincs elég pénzed. Mert vannak olyan nők, az tény. De aki sosem a párját szerette, csak a pénzét, az hosszú évtizedekig is kitart melletted (illetve a pénzed mellett), nem lép le 2 hónap után.
2014. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!