Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj, ha az egész nyarat...

Baj, ha az egész nyarat otthon töltöm? Szégyen?

Figyelt kérdés

Mindenki kérdezi hogy hova megyek majd nyáron!


Ilyen melegben(30-35 fok) nem szeretek sehova kimozdulni (még a boltba sem) és barátaim sincsenek!


Szégyen, hogy egész nyáron otthon leszek?

17f



2014. jún. 8. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Amikor én annyi idős voltam, mint te, én sem mentem sehová, mert csórók voltunk, nem volt pénz ilyesmire. Azóta a barátnőm elrángat ide-oda, de én is "megszoktam" az otthon ülést, úgyhogy előttem nem szégyen :D Emlékszem, az osztálytársaim előtt viszont nagyon gáz volt ez a dolog, úgyhogy azt kell mondanom, hogy a saját kortársaid nagy része előtt gáz, annak ellenére, hogy egyébként senkit nem zavar szerintem.


Ha mást nem, azért valami nyári munkát vállalhatnál, mert egy kis pénz nem árt :)

2014. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Ennyi idősen már illene dolgozni nyaranta, nem is a pénz, hanem a tapasztalatgyűjtés miatt.
2014. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
7%
Figy, én rohadtul szeretnék otthon dögleni, és nem kimozdulni. De nekem mennem kell. Használd ki okosan az otthon létet. Barkács, ötletelés, kreativkodás, pihenés, edzés, olvasás, gyakorlás... Eljön az idő, mikor már nem fordithatsz elég időt az ilyesmikre.
2014. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

sztem az a szégyen h nincsenek barátaid és h ilyen negatívan állsz az egészhez! jövőre érettségi úgyhogy a felnőttkorod egye közelebb és ha majd családot alapítasz azt mondod a gyerekeidnek h "apuci nem volt menő és nem voltak barátai".

amugy ha van pénzed menj el a szüleiddel (amíg vannak), mert hamarosan kirepülsz a családi fészekből. de egész nyáron otthon? a házban is meleg van!

2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem gáz. Én is otthon töltöm nagyjából, gyűlölöm a meleget.

Nekem sincs sok barátom, sőt...az egyetlen egy, az külföldre megy egész nyárra úgyhogy csak a szüleimmel ugrok el néha-néha fürödni.

Nem szégyen, ne aggódj :)

L

2014. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én mit mondjak? nekem se barátaim, se párom, sőt, a családi élet is szar, közösen sehol nem voltunk még, igaz pénz se lenne elmenni bárhova? F21... és igen, én is k*rvára szégyellem mikor mondják hogy menj el bulizni, vagy gyere el ide oda, de egyszerűen pénzem se lenne rá (ezt is kicsit szégyellem, de felvállalom), illetve félek is elmenni, 16-17 éves korom (ilyenkor még sok barátom volt, azóta senki nem foglalkozik velem) óta nem buliztam rendeset, azóta néhány alkalommal mentem el ilyen helyre (disco) de rossz tapasztalat volt mind ... de nem is számít ez, közös programra se mentem el senkivel sehova, szóval szociális életem szerintem 0, annyi az egész h facebookon beszélgetek pár emberrel (sajnos ott is 60%-ban iskolával kapcsolatos dolgokról), illetve a suliban szoktam kommunikálni


tehát, ne juss az én sorsomra, mert vészesen afelé haladsz és ezen nem lehet változtatni már ilyen idősen mint én vagyok

2014. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és így nyár közeledtével ezek valószínűleg szeptemberig megszakadnak bár nem tudom, eddig is addig kerestek többnyire ha segítségre volt szükségük, tehát nem az érdekelte őket h mi van velem s mi nincs...ja és még mielőtt írnátok hogy ne várjam a csodát, tegyek érte, hát tettem...de egyszerűen nem érdeklem az embereket, vagy csak rossz emberekkel találkoztam ebből a szempontból
2014. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Kedves otthon unatkozó világfájdalmak!

Menjetek el dolgozni! Aztán lesz pénz. Legyetek nyitottak, kedvesek, barátkozzatok.

2014. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miután vége a vizsgaidőszaknak megyek
2014. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amiből majd a tandíjam finanszírozom
2014. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!