Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az h szinte minden...

Miért van az h szinte minden lánynál lenne esélye egy fiúnak, ha jó kocsija van? Miért ilyen elvárók a lányok manapság?

Figyelt kérdés
Van egy tök kedves,aranyos osztálytársam akivel egyik nap utaztam haza,s állandóan az autókat leste.Megkérdeztem h mit néz ennyire.Erre azt mondta h milyen gáz má ha egy pasinak kis autója van,s h az ő férje majd venni fog neki egy audit,egy lexust és egy bmw-t...Ekkor elgondolkoztam h miért ilyen elváróak a mai lányok??Nem érdeklik az emberek belső tulajdonságai?Én örülhetek ha lesz autóm 20-as éveim körül...Ja s mielőtt vki azzal jönne h az osztálytársam egy ri***c az egyik legkedvesebb lány akit ismerek.

2014. júl. 1. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem érdekel,hogy van e kocsija a srácnak,hogy nagyon :D Kit érdekel?
2014. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor feltehetnénk a kérdést, hogy vajon a nők miért lettek ilyenek?

Ha a pasik nem kezdik őket ilyen módon meghódítani, akkor nem várnák el..

2014. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A férfiak többségét sem érdeklik a belső tulajdonságok. A lényeg, hogy jól nézzen ki a nő. A kedves, rendes nőket kihasználják és átverik. Őszintén szólva nem lehet csodálkozni, ha ez a válaszreakció.
2014. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"az egyik legkedvesebb lány"


És nagyon jól játssza a kis naiv álszent szerepét

2014. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Speciel én a G-s Astra-kra csorgatom a nyálam, nem mellesleg az sem édekel, ha a kiszemeltnek NINCS autója! :)


20l

2014. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a fiúknak fontos az h kedves legyen,s megértő szerintem (legalábbis a legtöbbnek), iknább a lányoknak fontos a kocsi.Fiatalabb korban meg az a fontos nekik h milyen nagyhangúak,s *alfahímek*
2014. júl. 1. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a kocsi.

Csakis a motor. :D

2014. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövi,és az esetek 99% kába Ezek az aranyos leányzók pont olyan párt fognak választani akikre rá sem néztek anno
2014. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a kocsikat, de a a srác egy görény, akkor még abban az esetben sem érdekel, ha egy egész gyára van.
2014. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

régen is ugyanígy volt, csak kocsi helyett palota meg lovashintó.


a lányok többségének kortól függetlenül az alfahímek kellenek, a kocsi is csak az imidzs része.


a fiúk többsége is felszínes, és nem érdekli a lány belső értéke, de a legtöbb lánynak nincs is olyan.

2014. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!