Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az manapság ritkaság számba...

Az manapság ritkaság számba megy, ha valakinek sose volt kocsija, ha nincs mikrója, nincs háziállata (kutya, macska) nem jár bulizni pedig fiatal, szinte sose festi magát nő létére, és soha életébe nem járt szoliba mert neki a fehér bőr tetszik?

Figyelt kérdés
Mégcsak kozmetikushoz se járt egyszer sem, és műkörme sem volt soha, vagy kontaktlencséje, nem jár strandra már legalább 10 éve, és nem szeret vásárolgatni mint a legtöbb nő, nem a farok méret, a bicepsz vagy a pénztárca esetleg a végzettség vagy a sármos arc a legfontosabb neki egy pasiban
2010. nov. 9. 15:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és ami ritkaságszámba megy az különleges, vagyis az tetszik általában a férfiaknak?
2010. nov. 9. 15:30
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez egyáltalán nem megy ritkaságszámba.

Én is hasonló vagyok, bár néha sminkelek és szórakozni is eljárok.


Nagyon általánosítasz, ez "nem szeret vásárolgatni mint a legtöbb nő, nem a farok méret, a bicepsz vagy a pénztárca esetleg a végzettség vagy a sármos arc a legfontosabb neki egy pasiban" egy nagy közhelyáradat, ami ráadásul nem igaz.


Bocs, de amit leírtál, abban nincs semmi különleges, sokan élnek így.

Szerintem elég gáz, hogy ezeket te pozitíumnak tartod. Ezek szimplán az életkörülményeid.


Amire büszke lehetnél, az az, ha kedves vagy, szép vagy, okos vagy, ha segítesz a rászorulókon, ha tehetéges vagy valamiben és élsz a tehetségeddel, ha jó vagy a munkádban... ha hasonló területeken nincs mire büszkének lenned, akkor szerintem inkább ne keress itt önigazolást.


Bocs, ha kemény voltam, de ez az igazság.

2010. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na,akkor én egy eléggé ritka jelenség lehetek,mert szinte minden illik rám,amit felsoroltál.A felsoroltak nem feltétlenül szükségesek ahhoz,hogy valaki csinos legyen és igényesen éljen.
2010. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem hiszem,hogy ez különlegességnek számít,de tetszem a férfiaknak :)
2010. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát majdnem minden ismerősömnek van vezetékes telefonja, ahogy az emberek többségének is, meg mikrója, háziállata,

meg káros szenvedélye, és szintem inden csaj ismerősöm vagy kirajzolja a szemöldökét, vagy lila a haja, vagy szolizik, meg műköröm

és furának találtam h senki sem ilyen régimódi vagy egyszerű mint én, néha kicsit zavart is

2010. nov. 9. 15:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szimplán szűk az ismeretségi köröd, én rengeteg ilyen lányt ismerek.
2010. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sok embert ismerek és a legtöbbnek ezek vannak, akkor lehet én a modernebb vagy jobb módubb embereket ismerem.
2010. nov. 9. 16:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismersz ilyen lányt (vagy te vagy az), add meg a számát/számod :)))
2010. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát magamról írtam, nincs háziállatom, se mikróm, se kocsi, nem járok szoliba, se buliba. Mért ez bejön? :)
2010. nov. 11. 19:09
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Elsőnek hatalmas lájkot!


A másik meg az, hogy élni kellene. Néha összeülni a barátnőkkel, nem muszáj bulizni. Azt meg ki nem sz*rja le, hogy nincs mikród? Eszel hideget.

A háziállat meg nem jómód vagy "modernség" kérdése.

Egy kis korrektorba meg senki nem halt még bele, van akire nagyon is ráfér.


Ja, és qvára általánosítasz. Szokj le róla.

2010. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!