Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általam leírt lány manapság...

ProNormo kérdése:

Általam leírt lány manapság tényleg olyan ritka e mint azt gondolom? Mi van a mai világgal? Régen is ilyen volt vagy csak most?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves frissen érettségizett fiú vagyok aki eléggé el van keseredve hogy nem talál még hasonlót se olyan lányból amit keres(rég óta) , és ha jobban belegondolunk nem nagyok az elvárásaim.

Szóval : elvont csaj művészeteket szereti - bármiről lehet vele beszélni mert mindenre nyitott nagyon sok dolog érdekli -szexualitás terén nincsenek nagy igényei inkább az érzelmei a fontosak - kreatív és okos lány de nagyon megfontolt, szóval nehéz vele kijönni mert nagyok az elvárásai, de nem ítélkezik előre úgy értve hogy ha valakit megismer fontos neki hogy belülről milyen nem csak kívülről.


A mostani tulajdonságokról külön külön beszélek és nem általában az összesről együttvéve. Én úgy gondolom hogy ezek hiányoznak a mai lányokból ( 15-25 éves ig )

köszi a válaszokat


2014. júl. 1. 22:20
1 2
 1/17 piriiiiii ***** válasza:
100%

Tényleg olyan ritka. De azért még fellelhetőek itt-ott...

De meg kell mondanom, fiúkból sincs túltengés e téren!!!

2014. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez is igaz
2014. júl. 1. 22:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán neked kéne kinyílnod és észrevennéd hogy nem így van. Elkeseredetten nem lehet a világot megítélni
2014. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Te egy visszahuzodó lányt keresel, talán kevés önbizalommal.

Beszámíthatatlan tényező hosszútávon.

2014. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sexuálisan nincsenek nagy igényei? :(

Bocsi ez engem nőként sértett. Természetes h nekem is az érzelem a fontos (szerintem ez alap egy kapcsolatban), ha a fiúm azt mondaná h akkor házasságig nincs sex és szeretem nekem azis oké lenne, de ha azért nehogy már egy nőnek ne legyenek igényei.. nem is tudom hogy ezt hogy gondoltad..:/ azért ha én 100%ban odateszem magamat az ágyban akkor a fiútol is elvárok valami hasonlót.. és nem a 'méret a lényeg're gondolok hanem a szándékra, a törekvésre h boldoggá tegyen engem mint nőt minden téren... na mindegy.. tudom h nem ez volt a kérdés lényege.

Szóval h a kérdésedre is írjak valamit: szerintem igen, ritkák az ilyen lányok én sem vagyok ilyen (22 vagyok). Főleg az ítélkezés része az ami a legritkabb manapság (szerintem). Elvont lányt ismerek egy párat (bár ez sem jellemző, se a művészetes dolog) de úgy általában nem sok ember van aki nem ítélkezik szerintem. A többi dolog amit említesz azt nem nehez talalni. Ez persze csak az én véleményem :)

2014. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen is számít a méret.....sorry, ez van.
2014. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy ez alatt (sexuális igényei) hogy nem ez alapja a kapcsolatainak, másra nem gondoltam mivel manapság sajnos soknak ez az alapja
2014. júl. 1. 23:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót keresek,annyi különbséggel,hogy finoman fogalmazva nem lenne hátrány ha szexmániás lenne.
2014. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen lány, és a legtöbb foglalt.
2014. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ez nem csak ma van így, te inkább egy férfit keresel női testben.

a nők személyiségét, viselkedését alapvetően meghatározza hormonális és társadalmi hátterük, továbbá az embereket nemtől függetlenül is erősen befolyásolja a társadalmi szabályozás és primitív ösztöneik. 25 éves kor felett is.


ha ilyen lányt akarsz találni, az évekbe fog telni, és rengeteg energiát igényel.


ha további kérdésed van, érdekelnek tippek, tévhitek, privátban keress.

2014. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!