Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ritka az, hogy egy lány vagy...

Ritka az, hogy egy lány vagy felnőtt nő antialkoholista legyen, ne szeressen bulikba járni, nem dohányzik, nem kábítószerezik?

Figyelt kérdés
Én felnőtt férfiként bőven ezt teszem. Nem azért, mert attól tartok, hogy ártana. Annyira utálom az ízét és a szagát is, hogy inkább köszönöm nem kérek belőle. Mivel nem élek nagy társasági életet sem, ezért talán nem jelent hátrányt. Viszont a párválasztásnál akadályozó tényező lehet. Sajnos. Ha nincs már ilyen lány, akkor lehet jobb egyedül, hiszen voltam már kapcsolatban, megismertem a szerelmi életet. Kivet a társaság magából? Annyira nem bánom. Mindig is az önmegvalósítás felé törtem.
2014. máj. 14. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Biztos van ilyen lány, de te az otthonodba ülsz, ő meg a saját otthonába, és pont azon aggódik, hogy sose találja meg az igazit, aki nem iszik, nem cigizik, nem jár el otthonról.


A sogór nőm pont olyan mint amit leírtál. Mondjuk ő nem is netezik, csak nagyon ritkán. 30 év alatti, és nagyon komoly beosztásban dolgozik.


Mondjuk én jóérzésű embernek nem javasolnám a vele való ismerkedést. 0-100 %-ig tele van a feje az egyetemen szerzett lexikális tudással, emberi érzések, emberi viselkedések már nem férnek el benne. Egy önző, utálatos kis akarnok. Tényleg elviselhetetlen a műsora meg a hisztije, ha pl valaki oda ül ahová ő nem adott engedélyt stb. Ja, de még szűz, úgyhogy hajrá.


Szerintem a magányos életnek mindig oka van.

2014. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ritka-e, de én sem iszom, nem dohányzom, nem járok buliba, voltam kapcsolatban, egyedül élek, nincs társaságom és barátaim, kábítószeren élek, ez az olvasás, a zenehallgatás, a természet csodálása, a tengerimalackáim gondozása. Ja nem vagyok mai csirke.
2014. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Ohh Jeah, egy újabb lúzer, aki azzal vigasztalja magát, h ő mekkora önmegvalósító és mindenki más meg csak azért jár társaságba meg stb, mert behódolnak:D

Szerencsétlen szar :D

2014. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te csak ilyeneket ismersz, vannak mások is!
2014. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bőven nem ritka, csak ugye ők se járnak el otthonról, bulizni pláne nem. Szolidabban öltözködő, visszafogott, csendesebb, "szürkeegér" lányok közt keresgélj. Esetleg sportos hobbiknál, ott se a cicababák közt.
2014. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a kérdéshez kapcsolódik,de légyszi tanuljatok már meg helyesen írni! Itt most valami csoda folytán csak egy vessző hiányzik,de így is azt olvastam elsőre: "ritka az hogy egy lány vagy" Rohadt idegesítő néha,amikor mindent egybeírnak,most itt nem rád gondolok,hanem azokra,akiknek az írásait lehetetlen elsőre megérteni.Sajnos ahogy.elterjedtek az okostelefonok,azzal párhuzamosan nőtt az írástudatlan,vagy csak lusta emberek száma.


A kérdéshez: Rengeteg olyan nő van,aki nem iszik,max. sört,vagy ilyen lágyabb dolgokat,ha van valami összejövetel.A cigi az nálam teljesen kizárva,mivel úgy utálom a füstjét,hogy kerülöm.

De mi az,hogy,akkor jobb egyedül,mert nincs ilyen lány?Ez egy hosszú szövegbe burkolt önsajnáltatás,hátha itt találsz ilyen lányt,ez is benne van a gondolataidban,ugye? Mondjuk ezzel nincs semmi bajom.Én sem járok bulizni,nem szeretek nagy társaságban lenni,semmilyen drogot nem próbáltam ki,és ezért nekem is alap, hogy ez benne van az igényeim közt,a nők felé nézve,elvárom hogy ő is ilyen legyen.De ez csak egy a sok közül,nekem azért jóval nagyobbak az igényeim ennél,és mégsem mondom azt hogy nincs olyan nő,akit keresek.Biztos van,csak lehet sose fogom megtalálni.Illetve...már megtaláltam őt,másfél éve,ezen az oldalon. :)

2014. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem azért nehéz barátnőt találnod, mert nem iszol, drogozol, vagy dohányzol, hanem azért, mert "nem igazán élsz társasági életet".


De nyílván ezt is könnyebb egy külső tényezőre, vagy a te esetedben többre fogni.

2014. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én ilyen lány típus vagyok, és van párom. Mivel "kilógtam" a barátaim közül, így mostanra egy sem maradt, de nem is bánom, mert nem vagyok szürke-egér típus, sokat sportolok és sokat vagyok odakinn, nem veszek el egyedül és nincs szükségem "divat" -szokásokra (drogok) csak azért, h jól érezzem magam
2014. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az enyhén túlzás, hogy ne mozdulnék ki otthonról. Szeretek sétálni különösen esténként, sőt még a kávézókat is szeretem. Rengeteget jártunk a volt barátnőmmel ilyen helyekre. Koncertek közül inkább a klubestek vagy színház, régi művészmozi, kiállítások, fesztiválok.
2014. máj. 20. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Fú, olyan ritka, hogy csak ilyeneket ismerek.:)
2014. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!