Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú oldalra néz egy...

Ha egy fiú oldalra néz egy másik fiúra, aki éppen akkor ment el előtte (pl. egy folyosón), az homoszexualitásra utalhat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 00:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ő meg ott állt a falnak támaszkodva, hogy érthetőbb legyen
2014. júl. 3. 00:29
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mint tudjuk, a heterók soha rá sem pillantanak azonos neműekre.
2014. júl. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát sokminden lehet, nekem is a fiúk jönnek be, és ha elmegy egy jopasi elottem persze, hogy megnézem. De barmelyik hetero is megnezheti, bármilyen oknál fogva. Viszont ha sokszor nezi a jo pasikat igy akkor már lehet valami.
2014. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlkombinálni. Lehet megtetszett a gyereknek a másik srác ruhája, haja, cipője stb.

Majd ha a tettek mezejére lép, akkor lehet gondolkozni ezen.

De, ennyierővel minden nő leszbikus? Csak mert mi nők hajlamosak vagyunk hosszasan bámulni más nőket, illetve a bámulás után még kritizálni is képesek vagyunk az illetőt.

2014. júl. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért válaszolok, hogy elmentsem a kérdést.

Jó lesz mutogatni a primitívség és az életképtelenség negatív rekordjaként.

2014. júl. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Már ha rápillantok egy másik férfira, attól is azonnal meleg leszek? Hova fajul a világ.
2014. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert engem állítólag ezért tartanak annak az iskolában páran, mert ilyesmit láttak tőlem.
2014. júl. 3. 09:43
 8/13 SzLaciZ válasza:

Hát ha azért fordultál utána mert pl. épp a ruhája tetszett akkor nincs gond.


Akkor kezdj el aggódni ha az elsétáló nők egyáltalán nem érdekelnek.

2014. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Véleményem szerint a választ te magad tudod a legjobban. Én úgy gondolom, hogyha megnézzük az embereket nem utal a szexuális beállítottságunkra. Az a legnagyobb gond, hogy túl sok a kritikus és mással foglalkozni ráérő ember.
2014. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Felejtsd el, hogy b.u.z.i vagy, csak piszkálnak. Ha nem ezzel, kötnének beléd, akkor a cipőd miatt lennél homoszexuális, vagy akármi mást találnának. Engedd el a füled mellett, vagy kérdezd meg attól, aki, ezzel szekál, hogy esetleg, nem benne van valami rejtett homokosság, hogy ilyeneket figyel. Általában a legnagyobb homofóbok a látens b.u.z.i.k, és ezért kompenzálnak azzal, h másokat b.u.z.iznak.
2014. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!