Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a franc van a haverommal?...

Mi a franc van a haverommal? Egyik pillanatban jófej, hülyülünk. Másik pillanatban rideg és taszító. Valamikor érdeklődő, és van, hogy ha halálomon vagyok sem izgatja. Mi ez? Mik ezek a hangulatváltozások? Miért vannak?

Figyelt kérdés
Tök átlagos srác 20 éves, én 21. Nem igazodok ki rajta...

2014. jún. 8. 19:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet kezd tobbet erezni. En ezt szurtem le, bocsi ha nem igy van. :)
2014. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Gondolod? Szerintem nem meleg/ bi. Helyes srác, voltak barátnői.

Egyszer amikor beszóltam neki, valamit a nőkkel kapcsolatban, nem tetszett neki, meg akart ütni, majd bocsánatot kért vagy 10-szer. Fura srác...


Azt olvastam hogy ezek a dolgok, mmint a hangulatváltozások, stb... depresszióra is utalhatnak...

2014. jún. 8. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Szeszélyes, ennyi. Nem kell túlspilázni. de inkább beszélgess Vele erről, oké?
2014. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálok, de ez csak tőle függ. Vagy nagyobbrészt tőle. Fontos a barátsága, de megmondom neki, hogy ez nem is az, ha .. hát basszus, félek, hogy ha olyat mond megsértődik vagy netán meg is üt
2014. jún. 8. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
jó barátság lehet az, ahol az egyik megüti a másikat, meg nem mer vele beszélgetni, nehogy megsértődjön vagy megtámadjon...
2014. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy tökéletes barátság, csak azt, hogy ennek ellenére nekem fontos. Valamiért mindezek ellenére is kedvelem
2014. jún. 8. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hangulat változások depresszióra utalnak. Kérdezd meg finoman hogy mi a baj és tudsz-e segíteni neki, és talán megnyílik. Lehet hogy drogozik???
2014. jún. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem elöször telefonon próbáld ezt felhozni nála és akkor meglátod mit mond, ott nem tud megütni, de lehet hogy ez depreszió vagyis hangulat ingadozás. Bipoláris depresszió kezdete.Nem tudom te fiú vagy vagy lány, de gondolom srác ha próbált megütni.
2014. jún. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is fiú vagyok. De nem félek tőle, mert valamikor tök rendes, meg kedves velem, csak néha jön elő belőle ez. Drog? Ja, megkérdezem tőle, aztán pofán ver... De nem kizárt.... belegondoltam. lehet benne valami!!!
2014. jún. 13. 08:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valamilyen személyiségzavara van?


Az alábbi linket 2 oldalon elég részletesen le van írva, hogy melyikre mi jellemző. Lehet nárcisztikus, hisztrionikus (a linken hisztorikusnak írja), borderline, antiszociális. Te ismered, döntsd el, hogy melyik lehet leginkább.


[link]

2014. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!