Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontozzák le egymás...

Miért pontozzák le egymás válaszát az itteni emberek, csak azért mert nem egyezik a véleményük?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan kérdést láttam már itt, amiben véleményt kérnek valamiről, és ha a válaszolónak nem ugyan az a véleménye mint a kérdezőnek akkor egyből le van pontozva. Vagy ha a többi válaszoló nem ért vele egyet, nincs ugyan azon a véleményen, akkor is.


Milyen dolog ez? Óvodában vagyunk, most komolyan? Mindenkinek meglehet a saját véleménye, amit nyíltan vállalhat. Ne a szerint értékeljünk már egy választ hasznosnak vagy hasztalannak, hogy nekünk ugyan az-e a véleményünk.

Ahelyett hogy válaszolnának, egyből vitáznak, támadják a kérdezőt stb.


Ennyi rosszindulatú embert még nem láttam.


2014. júl. 4. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A pont legyen a legnagyobb baj. Megszokod. Bőven ellensúlyozza ezt a kis fantomkellemetlenséget a kendőzetlenség, amikor egy névtelen válaszoló tudtodra ad valamit, amit szemtől szembe szinte senki nem mondana el.
2014. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
100%
Ez a pontozás olyan, mint a lájkok. Engem hidegen hagy, hogy ki pontoz le és ki nem, nem a százalékok tesznek emberré. A visszajelzések (nem a százalékok) alapján eddig jónéhány használható választ tudtam adni, ezek sokkal többet érnek.
2014. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!