Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember aki utálja az...

Van olyan ember aki utálja az embereket de ömagát nem?

Figyelt kérdés

Londonba élek pár éve és ugy érzem ember undorom van.

az itteni élet megutáltatta velem az embereket és nincs

bizalmam többé.


2014. júl. 5. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Londonba is bunkók vannak?
2014. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bunkók mindenütt vannak itt nem csak a bunkóságról van szó hanem maga az emberi fajról természetröl az emberi jogokrol,

tiszteletröl,méltóségról....és még sorolhatnám.Esküszöm jobban lett volna madárnak születni vagy bánom is én de nem Embernek.

2014. júl. 5. 01:21
 3/6 anonim ***** válasza:
utálom az összes embert! :S magamat is beleértve
2014. júl. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mlyen London???


Én Magyarországot utálom és gyűlölöm, legszívesebben most itt hagynám ha lehetőségem lenne rá ! Undorítóak az emberek, mindenkit megnéznek, aki kicsit máshogy öltözik vagy bármilyen okból kicsit másabb!


Ettől függetlenül Angliába nem mennék, mert valahogy úgy jött le nekem eddig, hogy ott sem kedvesek az emberek!


Legszívesebb Dél-Amerikába mennék el !!

2014. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utálom, ha valaki mellettem eszik, iszik; sokat beszél; nem szimpi, de kénytelen vagyok mellette lenni; láb-arc kivételével minden testrészét utálom- feltéve, ha szép. Nagyon kevés embernek bírom a stílusát.

Magamban inkább elfogadtam a megszokott hülyeségeimet.

Összesítve: utálom én is az embereket, és tényleg jobb lenne pl.: hangyának lenni.

2014. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor üdv a klubba mindenkinek kommentelők:)De azért jó érzés vannak emberek akik még megértenek.Köszönöm.
2014. júl. 7. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!