Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cikk teljes tartalmáért...

A cikk teljes tartalmáért kattintson - ezt csak én utálom nagyon?

Figyelt kérdés
Böngészgetem a híreket, rákattintok ami érdekel, erre két bevezető mondat után ez a szöveg fogad... UTÁLOM! :D Sosem kattintok ilyenkor, hát dögöljön meg, aki így szórakozik, akkor tartsa meg magának a hülye hírét... xd Egyébként ez jó valamire? Mások még külön rákattintanak, csak az én agyamat önti el a szr ilyenkor?
2014. júl. 5. 18:31
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem csak te utálod.

[link]

2014. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kattintok rá sosem, annyira nem érdekel. Főleg, hogy ilyenkor lehet, megosztaná a nevemben, vagy mit tudom én.
2014. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lájktörő első mondata: Ha szeretnél első kézből értesülni az alkalmazás frissítésekről, újdonságokról, kattints a "Tetszik" gombra. Hát k.
2014. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha valamelyik oldal megérdemli a lájkot,akkor ez az.Ennek szivesen adtam.Ezt lájkolod,a többit nem.Ha nem tetszik,nem használod.

Első voltam.

2014. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, én sem olvasom el. Ennek a durvább változata az, amikor a fél cikk után leírják, ha érdekel a vége, olvasd el a nyomtatott kiadványunkban.
2014. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!