Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak itt olyan emberek...

Miért vannak itt olyan emberek, akik csak azért is lepontozzák az értelmes hozzászólást is?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 17:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Baromi idegesítő tud lenni,amikor ír valaki egy értelmes,a választ kielégítő hozzászólást,aztán csak azért is lepontozzák.
2014. júl. 8. 17:48
 2/13 A kérdező kommentje:
*kérdést kielégítő
2014. júl. 8. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
és baromira sokan tesznek fel ostoba kérdéseket
2014. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Aztán meg odaírják,hogy te csak 68%-os vagy,ezért nem hiszünk neked... Ja, szerintem is idegesítő.Gondolom itt élik ki a rossz indulatú vágyaikat,elélveznek ha lepontozhatnak valakit.
2014. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is csak erre tudtam gondolni,hogy az a kis valami a lábuk között talán még el is csurran.
2014. júl. 8. 17:58
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Némelyek csak ilyen bunkó trollok, illetve nagyon sokan sajnos nem azt nézik mennyire hasznos az a válasz, mennyire válaszolta meg megfelelően a kérdést, hanem hogy mennyire egyezik az ő véleményükkel, pedig nagyon nem ez lenne a pontozás funkciója.
2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
a válaszokra azért nyomhatsz egy zöld kezet:) Én is csak 62-es vagyok. Kell a jó visszajelzés:)
2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
az tényleg nem meglepő, hogy csak annak adnak ződ kezet, akivel egyezik a véleményük. Tizenévesektől többet nem várhatunk:)
2014. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
az a legjobb, mikor olyan kérdések is le vannak pontozva, amire nincs jó és rossz válasz... pl. Melyik fiú- és lánynév tetszik neked? ezen mit lehet lepontozni? azt, hogy neki más név tetszik... szerinte, ez az egész pontozgatás, meg százalékolás hülyeség... sokszor már hozzászólni sincs kedvem egyes kérdésekhez...
2014. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezzel ugyan így vagyok én is. Nem egyszer van válaszom - és szerintem jó válaszom - egyes kérdésekre,de nem akarom leírni,mert látom,hogy a többség nem úgy gondolja,így tuti leszavaznának. Sajnos tényleg nem azt nézik,hogy mennyire hasznos a válasz,hanem hogy ha nem egyezik a véleményükkel a válasz,akkor az tuti,hogy sz.r és egyből leszavazzák.
2014. júl. 8. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!